Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok füvet venni a...

Szoktatok füvet venni a macskátoknak?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nagyon kell neki a vitamin ? ha veszek neki macskafüvet akkor gyakran rágcsál belőle,de most már lehet kapni olyan tablettás kaját is amiben fü a töltelék

sajnos semmilyen konyhai ételt nem eszik meg,a régi

cicánk mindent megevett..régen a nagyimnál,még a csirkebelet is...nem válogattak

most meg csak a zacskos kitekat kell neki...a konzervessel

is probálkoztam 3 napig is ott állhatott..nem ette MIÉRT ?



2013. jan. 6. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy csincsillánk és az ő szénáját eszi a cicánk. Megpróbáltunk neki macskafüvet venni, de azt nem ette meg.
2013. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Az enyém szívni szereti!
2013. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Veszel búzát. Vastag vatta, vagy pzs rétegen kicsíráztatod. Ha elkezd nőni, a legtöbb maccs szépen lerágja.
2013. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:
35%

Szoktam venni, de nem eszik!

Vegyél búzaszemet, és ültesd el, az kikel, és azt ehetik.

2013. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Maxitabi ***** válasza:

Igen, kell nekik. Nem elsősorban a vitaminok miatt,noha az sem elhanyagolható-, hanem a szőrlabdák emésztése miatt, amit lenyalnak magukról.Így megemészti-vagyis inkább hátul tud távozni és nem tömődik el a gyomor-ami halálos is lehet, de minimum műtét.

Az én maine coonom állandóan "füvezik, nálam 3 cserépben van a lakásban és imádja. Másik cicám is legel, de inkább ritkán. Régen,amíg nem lehetett kapni cserepest, addig én is csíráztattam a fűrészporost,de az mindig megpenészedett, mert nem volt föld alatta..

A kitekattal pedig óvatos légy, sajna gabonával, színezékkel van tele és nem csodálom, hogy füvet eszik mellette.. (Amúgy az mc-m is válogatós-ő sem eszik semmi emberit-értsd joghurt,kefír,sajt,túró; és a nedvestápot sem akarja sajna enni, pedig az kellene!!)

2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg kell nekik, de az enyém kitépte a termesztetett füvet. Én néha leviszem sétálni, akkor legel.
2013. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is veszek a macskámnak direkt neki való füvet, mert különben el kezdi rágni a szobai aszparáguszt, ami hasonlít a fűre, csak épp mérgező. Úgyhogy azt inkább felteszem jó magasra, hogy ne érje el, és füvet adok neki.
2013. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hurráá ez a buza-ültetés jó ötlet,mert a fü hamar tönkre megy,megsárgul és drága is

köszi !

miért van,hogy csak a zacskos kitekatot hajlandó megenni ??

2013. jan. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!