Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen a cicátok étvágya...

Milyen a cicátok étvágya mostanában?

Figyelt kérdés
nekem eddig nagyon jó étvágy volt, naponta ötször evett minimum, de egy-két hete háromszor alig akar enni. jól érzi magát amúgy, szaladgál a hóban, aktív, de nem szeretem ha nem eszik rendesen.
2013. jan. 9. 16:10
 1/6 anonim válasza:
Az én cicámnak mindig nagy az étvágya...
2013. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
60%
Kiváló!
2013. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém nagyon jól eszik akármikor. Mivel legtöbbször házi kosztot kap, ezért sok mindent szeret. Kiderült hogyn nem csak itthon hanem a szomszédnál is rendszeresen eszik, és ugyancsak szép lett télire. Tavasszal úgy is lesoványodnak a nagy kandúrozás idején. Hát ha eszik akkor az jó jel, nem muszáj neki 5x enni ha 3x akar akkor annyi. Lehet más kertekben is eszeget, szóval nem biztos hogy éhes.
2013. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó étvágyuk van,főleg télen.
2013. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mecse ***** válasza:
100%

Nagyon jó étvágya van a kis ördögömnek, téli időszakban egyébként is inkább jellemző hogy többet eszegetnek.


Napi háromszori étkezés az egyáltalán nem kevés, bár a mennyiségtől függ. Ha kétszerre vagy egyszerre akár megeszi a kellő mennyiséget akkor nincs szükség többszöri csócsikára.


Nincs előtte egész nap eledel amihez nyúlhat? (csak mert az én cicóm napi háromszázszor eszik pár falatot, szóval gondoltam megkérdezem :D)


Lehet hogy 3-szori evéssel beviszi a kellő tápanyagokat, ha nem tapasztalsz fogyást rajta illetve nem eszik mennyiségileg számottevően kevesebbet, én nem aggódnék.

2013. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fel szokott falni mindent, van, hogy több tasakos kaját is kell egyszerre adni, mert különben nyávog, hogy ő még éhes.

Akkor szokott kevesebbet enni, ha épp "szerelmes", akkor épphogy csak hozzányúl a kajához, van, hogy meghagyja.

2013. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!