Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig tartott amíg a...

Mennyi ideig tartott amíg a cicátok megszokta az új kutyát?

Figyelt kérdés

Egy nagyon békés kutya érkezett hozzánk, aki egyáltalán nem inzultálja a cicákat.


Olyanoktól várok választ, akik már jártak ebben a cipőben!


Köszönöm!


2012. dec. 23. 21:12
 1/9 kilien ***** válasza:
nekem egyből meg szerette a macskám
2012. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mázlista :)


Amúgy felnőtt a kutya.

2012. dec. 23. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Chihuahua kutyám van. Mikor ő hozzánkkerült, 1-2 cicánk volt. Mikor a kiskutyánk nagyobb lett, elkezdték érdekelni a macskák. Játszott velük, de ők nem akartak vele. 1-2 nap múlva már a macskákat érdekelte a kutya, és játszottak vele. Hamar megszokták egymást. Sőt! A kutyánk mostanában a kismacskáinkkal(akik születtek) úgy viselkedett, mintha az apjuk lett volna. Mosdatta őket, és melegítette is mind a 3-at! Sok sikert!
2012. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha a kutyád nem bántja a macskákat, a macskáktól függ, hogy elfogadják-e a kutyát. ;)

2012. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kutya nem piszkálja egyáltalán,tudom hogy a cicán múlik. Csak érdekel hogy másoknál ez menni időbe telt.
2012. dec. 24. 10:21
 6/9 anonim válasza:
Ilyen eset volt már nálunk is.Mi úgy szoktattuk őket össze,hogy egy tálból kellett enniük!De nem tudom,hogy nálatok mi a helyzet!
2012. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig az pontosan, hogy csak indulatokat szül, ha egy tálból kell enniük. Mindenképpen külön tányérjuk legyen, messzire egymástól.
2012. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Külön tányér van,főképp hogy a cica húgyköves, ezért gyógytápot eszik, a kutya pedig dagi, úgyhogy light-ot. Meg amúgy sem ennének egy tálból szerintem, a cica képes lenne inkább éhezni.


Amúgy már szépen alakul a dolog. Csütörtökön jött a kutyus, és most már mindenféle atrocitás nélkül elsétál mellette a cica. Persze még tart tőle, de már nincs kiborulva.

2012. dec. 25. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére könnyű dolgom volt, mert a cicám imád minden kutyát:D Amikor a cica észrevette a kiskutyát egyből odarohant hozzá és nyalogatni akarta, meg játszani vele.. Nos, a kiskutya nem igazán méltányolta ezt és az első 1-2 napban ha a cica 1 méteren belül került hozzá akkor inkább elfutott:) De aztán már harmadik nap kb fél órára egyedül hagytam őket (egy szobába zárva) és ameddigre haza értem a kutya kész nyáltenger volt és együtt aludtak, na azóta szinte elválaszthatatlanok!

Aztán jött egy kismacska is (itt már felnőtt, szép nagy lett a kutyám) őt is egyből a "mély vízbe" dobtam. Hát én jobban féltettem a kutyát, mint a macskát, de szerencsére alaptalan volt a félelmem, mert a cica úgy viselkedett, mintha mindig is velünk lakott volna.

Szóval eddig mindig szerencsém volt!:) Most tervezek még gy kiskutyát, hát remélem, hogy vele is minden zökkenő-mentes lesz!

2013. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!