Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik száraz tápot válasszam...

Melyik száraz tápot válasszam a cicáimnak?

Figyelt kérdés

josera, chicopee, matisse, susa cat, cat chow ..


Tanácstalan vagyok. Olyan tápot szeretnék, ami ebben az árkategóriában a legjobb. Kérlek segítsetek! :) Köszi!!



2013. jan. 10. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyikben a legmagasabb a fehérjetartalom. Vagy a Josera, vagy a Matisse lesz, de nézd meg őket.
2013. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk a Joserából ez a fajta jó lenne?


[link]


Annyi fajta van..

2013. jan. 10. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez gyanúsan olcsó...
2013. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Cat Chow 15 kilós kiszerelése még olcsóbbra jön ki.
2013. jan. 10. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A Josera az egyik legjobb középkategóriás táp.

A Matisse is jónak tűnik összetevők alapján.

A Cat Chow annyira nem jó,nagyon alacsony a hústartalma.

Szóval szerintem Josera vagy Matisse.

2013. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet benne a hús? mert azt írja, h 29,5% fehérje, de a fehérje az mind hús?
2013. jan. 10. 15:05
 7/8 Maxitabi ***** válasza:

Josera classic összetétele:gabona, hús és állati

melléktermékek, olajok, zsírok, növényi

melléktermékek, hal, ásványi anyagok -tehát nincs részletezve, mennyi az állati és mennyi a növényi fehérje benne (többi sem nagyon, de hát ezért is olcsó), és gabonával kezdődik-abból van benne a legtöbb... a cica pedig ragadozó!!!

Én egy rövid ideig ezt adtam: Josera Culinesse:baromfihúsliszt (min. 18%), rizs, teljes kiőrlésű kukorica, kukoricaliszt, tepertő,

baromfizsír, lazac (min. 5%), répapép, máj, élesztő, ásványi anyagok. Azóta már olvastam többet és egy drága,de jó minőségű tápot kapnak, amiben nincs gabona egyáltalán és állati melléktermék sincs benne.

Amúgy itt tudod megnézni az összes joserát: [link]

2013. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Maxitabi ***** válasza:

Lemaradt:a fehérje a növényi és állati fehérje együtt,de nekik csak az állatira van szükségük..

Matisse csirkés rizses:dehidratált csirkehús(32%), rizs (25%), kukorica, kukoricakeményítő,borsórost (8%), dehidratált hal, csirkezsír,szárított cukorrépa (6%), hydrolizált állati fehérje,olaj-hal, növényi olaj, szárított egész tojás..stb.

Itt is magas a kukorica+ rizs=gabona,de a hús több, mint a joserában!!

2013. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!