Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a tényleg jó minőségű...

Mik a tényleg jó minőségű száraz macskatápok benti cicának?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl: Royal Canin, benti macskáknak táp:


[link]


Én ilyet veszek, innen rendelem, ingyen kihozzák. Nagy kiszerelésben olcsóbb, egy macskának ennyi 5-6 hónapig elég.

2012. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
Royal canin FIT 32, vagy bármelyik fajtája megfelelő!
2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Royal Cannint eszik most, de kíváncsi lennék az orijen és az acana tápokra. Jobbak mint a royal?
2012. dec. 9. 09:51
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
69%

Hmmm, állítólag jobbak, csak az én cicáim rá sem bagóztak!

Így mi nálunk marad a royal!

Próbáld ki, rendelj a legkisebb kiszerelést, először vegyítsd, aztán, majd meglátod!

2012. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:

Szia

szerintem a jó minőségű macskatáp nem tartalmaz gabonát, sok friss húst,szárított húst, ill húslisztet-ebben a sorrendben- és nem "hús és állati melléktermék-et". Természetesen nincs benne cukor-karamell, fruktóz,répa-formájában sem;színezék, tartósítószer és minél kevesebb mesterséges vitamin.

Ezek alapján a hazai legjobbak: orijen,taste of the wild, applaws,natural & delicious,acana ( [link]

Jó még: leonardo kacsás,porta 21 sensible,sanabelle no grain

Nálam orijen és acana nagyon bejöttek, szeretik a cicák, nem híznak tőle,kevés a végtermék, szépek.Ráadásul kevés kell nekik. Ja-és mindkettő ivartalanított-egy nőstény, egy kandúr. Figyelek, hogy sokat igyanak és nem csak szárazat kapnak!(Bár kandúrom "száraz-junkie")Néha nyers csirke-, marha színhús, naponta jó nedvestáp van mellé.

2012. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!