Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lopja a kaját az...

A macskám lopja a kaját az asztalról. Hogyan tudom erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Adjál neki pár fülest a papuccsal ahányszor csak lop,aztán majd megunja..
2013. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
amikor látod hogy felugrik egyből dobd le majd csak észbe kap ( nálunk ez csak konzerv nyitáskor volt és így szoktattuk le őket )
2013. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha belerúgsz hogy elszáll pár métert akkor le fog szokni hamar!
2013. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is,ne úgy próbáld leszoktatni,hogy megütöd.

Szólj rá határozottan,hogy "nem!",a másik bevált megoldás nálunk,hogy vízipisztollyal lespricceljük.Ha ez sem válik be,akkor mandarin/citrom/narancs héját tegyetek az asztalra.A macskák utálják a citrusfélék illatát.

2013. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
64%
Ütlegeléssel, meg dobálással semmit sem értek, kedves előző hosszászólók! Virág spriccnivel, rá kell fújni a vizet! Ha az sem jó, akkor narancs, citrom, fokhagyma, ezeket nem csípik!
2013. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vicuska87 ***** válasza:
69%
4-es nagyon jól leírta!
2013. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Minden alkalommal,az ujjaddal koppints rá az orrára.
2013. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint kétféle macska van, amelyik lop és amelyik nem lop :D Ha lopós, akkor sehogy sem fog leszokni, legfeljebb lesi majd, hogy látod-e... volt olyan macskám, amelyik az asztalon lévő konzervéért sem indult el megszerezni, és volt olyan is, amelyik a pillanatra magára hagyott tökfőzeléket kikajálta a tányérból :( A lopóst határozottan letessékeltem és NEM, NEM felszólítással próbáltam rendre szoktatni, akkor működött, ha a közelben tudott... volt olyan, hogy hazaértem a piacról, és nagyon nehéz volt a szatyor, letettem a földre és bementem a szobába pihenni pár percre. Mire kiértem, a cicc már keresztülrágta magát a nylonon és vállig járt a darálthúsban :O na, aznap főzelék volt üresen :)Egyszerűen oda kellett figyelni, hogy ne maradjon elől étel. Nem volt egyszerű....:)
2013. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3-as valaszloba szivesen belerugdosnek en is. Amig mozog.
2022. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!