Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik a macska szeme...

Miért hullik a macska szeme körül a szőr?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, mert a mi macsekunknak is sávban hullik a szeme fölött!

Tegnap mondtam az orvosnak de nem tudtam elvinni a macskát és azt mondta, hogy lehet vmilyen gomba!

2013. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mecse ***** válasza:
100%

Egy nagyon keskeny sávban mintha vékonyan körbe lenne rajzolva a szeme bőrrel? Hogyha ilyen, az akkor vitaminhiányra utal.


Hogyha nagyobb területen foltok-kinézetűen hullik, akkor lehet rüh, étel-allergia, vagy akár tetű is az okozó.

2013. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a szeme környékén kb 1cm-es részen és a fülétől egészen a szeméig.Borogassam kamilla teával vagy van rá valami?
2013. jan. 10. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Röhögni fogsz, de az egyik oka az is lehet (pláne a fülétől lefelé), hogy öregszik!:)

Mindenesetre ha a bőr azon a részen nem természetes, akkor irány a doki.

2013. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Másfél éves.Nem hiszem,hogy már most hullana a szőre.
2013. jan. 11. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott minden macskának ritkább a szőre, illetve ritkábbnak látszik, mert szemből látszanak a szőrszálak. De persze lehet, hogy a tiédnek extra csupasz.
2013. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig volt ott neki szőr.Most hullott ki,de teljesen.Semmi nincs a szeme körül.És néhol kisebb hegek vannak mintha kaparta volna.
2013. jan. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!