Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretitek a macskákat, kinek...

Isabella marie swan kérdése:

Szeretitek a macskákat, kinek van macskája?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem van cicám, egy kandúr. És szereti az egész család a macskákat. Mindig volt a háznál. Volt hogy hét is volt egyszerre de mostanra lecsökkent csak egyre vagy kettőre
2013. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, bentiek, ivartalanítottak. Nagyon szeretem őket, a lehetőségeimhez képest igyekszek nekik mindet megadni, sokat olvasgatok neten mik a jó tápok, hogyan tudom megőrizni az egészségüket.
2013. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 cicánk van.Az egyik egy ivartalanított kandúr,a másik nőstény.Szeretjük őket,bár a kandúr néha elég utálatos tud lenni. :)
2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekünk van egy 4 éves ivartalanított fiú cicánk. Nagyon kedves, jól kezelhető (kivéve, ha mozgásigénye túlteng, olyankor a szekrény tetejére is felmászik). A lakásban tartjuk, szobatiszta. Nem lehet őt nem szeretni, mindenkit levesz a lábáról. Ha vendég érkezik, természetesen ő fogadja, hisz hozzá jött, vele kell foglalkozni. Ránézel, s már dorombol, szinte beszél...


Véleményem szerint csak az nem szereti a cicákat, akinek még nem volt cicája :)

2013. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekünk két cicánk van, mind a kettő ivartalanított, egy kandúr és egy nőstény. :) hát egymással nem jönnek ki olyan jól. (tudom h nem kérdés, de van még 2 kutyánk, nem zavarják egymást)
2013. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem is van egy ivartalanitott nőstény cicám 2,5 éves,török angóra,szobatiszta.csak az a baj h imdkét fülére süket,úgy született,a szeme is két szinű egyik barma másik kék.utánan méztem neten h miért süket azt irtál h a török angóráknál előfordul ilyen,de nakon szeretnivaló cica nagyon imádjuk HóMANCSNAP hivom
2013. jan. 16. 19:10
 7/9 A kérdező kommentje:
*Hómancsnak
2013. jan. 16. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a macskákat.Nagymamámnak van egy egy éves cicája.Nagyon cuki:D
2014. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem van 2 cicám, egy 1 éves és egy 4 hónapos. Benti-kinti cicák

Az 1 éves lány, szürke, ivartalanított. a 4 hónapos fekete fehér, fiú. :)

2021. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!