Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gourmet konzervnek mi az...

Gourmet konzervnek mi az összetétele?

Figyelt kérdés
Nincs rajta a konzerven. Az ára elég magas, de úgy sejtem nem lehet jó táp, ha nincs odaírva mi van benne.

2013. jan. 11. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségűnek számít, de macskáknál nagyon kell figyelni a csak táppal való etetésre, mert nagyon hajlamosak a májbetegségekre, ami kifejezetten a tartósítószerek és zsírok + adalékanyagok miatt alakul ki. Én a jó minőségű száraztáp + főtt hús + kevés konzerv híve vagyok.
2013. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy etetek, mint te, jó száraz, kevés, de jó nedves és hús. De van amelyik nem eszi meg a húst.
2013. jan. 11. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó minőségű,csak elég drága.Párszor vettem a cicának,nagyon ízlett neki.
2013. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mecse ***** válasza:

Ide katt :


[link]


Itt van a Gourmet elég sok konzerv típusa, meg tudod nézni egyenként hogy melyiknek mi az összetétele pontosan.

2013. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebben is csak 4-4% hús lenne? Nézegettem sparban van e olyan konzerv ami jó lenne, ha épp elfogy amit netről rendelek.
2013. jan. 11. 23:13
 6/8 Mecse ***** válasza:

Igen, itt a hivatalos oldal ahol ugyanez található sajnos ;


[link]

2013. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:
40%

A Gourmet konzerv minősége, egy kaka! Semmire sem való! Csak drágább mint mondjuk egy Felix, vagy olcsóbb társai!

Amiben hús van, az a POrta21, Schesir, Applaws, de ezeket csak rendelni lehet, vagy kifejezetten állateledel boltban kapható!

2013. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg egy "kaka", rendelek inkább netről nagyobb menyiségben, hogy mindig legyen otthon.
2013. jan. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!