Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék érdeklődni?

Szeretnék érdeklődni?

Figyelt kérdés

Menhely és szerződés nem szeretnék mert már 1-2x porul jártam. 18.kerületben lakom.


Kis cicát keresek max 6 hónapos korig. Sajnos már egy ideje keresek egy nagyon aranyos cicust csak sajnos nem találtam még meg.


Nem baj ha lelki sérült, kicsit félénk, vad cica nem probléma.

Remélem mihamarabb rá találok, nagyon várjuk legújabb családtagunkat.


Nem tudok nagy összeget adni a cicusért.


Minden lehetőség érdekel.



2013. jan. 12. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem ide való szavakat kérem mellőzék.
2013. jan. 12. 15:43
 2/5 Mecse ***** válasza:

Itt vannak ingyen elvihető cicusok, több oldalnyi, nyilván ez csak az első oldal;


[link]


Aukciós oldalakra is sokszor tesznek fel ingyen elvihető cicusokat, én azt nem pártolom ha pénzért árulnak ilyen oldalakon, de aki ajándékba akarja odaadni mert nem tud vele mit tenni azzal semmi bajom nincs, itt vannak utcáról mentett befogadott kiscicák is (akik menhely kötelékébe nem tartoznak), mindenféle korban stb.;


[link]

2013. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elarulod, hogy miben jartad meg a menhely es szerzodes dolgot?

Mert igy ugy hangzik, mintha az lenne a problemad, hogy nem adjak oda barhova, de szerintem csak en ertem felre...

2013. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi volt a gond a szerzőséssel?

Keress googleben oldalakat, aprod, jofogas, stb.re is szoktak rakni hirdetéseket. Rengeteg ingyen elvihető cica van.

2013. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Át vertek sajnos nekem lett ígérve a kislány cica 3 hónapos korú nem is volt még baj hogy sokat utaztam mert mindent meg tettem hogy el jussak oda mert én azt a kis cicát szeretem volna.



Az volt a problémájuk hogy nem az én személyiségem nek való, félénk, kicsit vad cica de én mondtam hogy mindent vállalok, mondtam hogy minden hely más és más és a csajal meg is beszéltem azt ha nem megy a cicával a dolog akkor vissza adom és kereshet neki más gazdit akivel ki jön vállaltam ezt is volt egy kis fiú cica azt azért nem mertem vállalni mert szegénykém nagyon beteg prüszkölt, köhögőt gyógyszert kell neki adni orvosi ellátás is kell neki őt azért nem mertem vállalni mert van egy kis fiam aki még kicsi de ott volt legalább 20 macska ha nem több de sajnos ennyit tudtam meg számolni de volt ott több is. Sajnos az nap nem tudtam el vinni mert a cica meg ilyedt és sajnos el bujt úgy hogy másnapra ígérték nekem hogy oda adják nekem mert addigra le nyugodik a cica mondtam hogy rendben van nem panaszkodtam fájt a szívem mert nekem ő tetszett meg, őt szeretem volna. Oké rendben és akkor másnap el is hozzák nekem hogy ne kelljen buszoznom oké ezt is meg értettem rendben. Este írt nekem a csaj hogy van másik jelölt is a cicának ez nekem még nem mondták nekem , nem is mondták hogy van más valaki, még nem is hívtak fel hogy most akkor hogy lesz vagy mint lesz egész nap vártam a hívásukat mivel aznapra ígérték nekem . Utána 3 napig várakoztattak engemet és meg írták hogy odaadták másnak olyan szomorú voltam. Mindent meg vettem a cicának almot, kaját stb.... Nagyon vártuk.


Nagyon szomorú vagyok, fáj a szívem és a lelkem. A másik cica sajnos meg halt akit annak idején el hoztam.

2013. jan. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!