Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenki macskája ilyen...

Mindenki macskája ilyen (érdekes komunikáció)?

Figyelt kérdés

Az én macskám elég érdekesen kommunikál velem.

Vázolom:

- /testbeszéd/ játékosan forgatja a fejét nekem

- háttal ül nekem, és úgy néz hátra mint a csábos modellek


- /nyávogások:/

- Maúú / Mit

- Gggrááumm!!

- íííí (mintha valaki sikítana, csak halkan)

- ek-ek-ek: ezt mikor madarat lát

- ehh (kényesen)

- grrmmm / grrumm / mráumm

((mrr)) <-- ez amolyan alig halható hang az elején, tehát: mrr-á-á

- á-ou / a-ou / o-ou


Ennyi jutott eszembe így hirtelen. A sima miáu-t nem használja. Szerintetek?


20/L, 6/L


2013. jan. 20. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd végig a videókat! Ráismersz?

[link]


Egyébként igen, nagy vonalakban mindenki macskája ilyen. Sose feledd, egyéniségek!

2013. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?? Több is van, dcsak azokat nem írtam le.
2013. jan. 20. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:

A kandúrkám még ezen kívül két féle beszélgetést nyomatott.


E - Reggel amikor felkeltem mindig ezt mondta

Meff, muff - Amikor játszani akart

2013. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
.... Vagy senki se ismeri/figyeli a macskáját annnyira mint én?
2013. jan. 23. 15:47
 5/9 anonim válasza:
Engem minden reggel kellt a cicám ..! el kezd nyávogni nyauu,nyauu.Vagy ugy hogy folém jonn es ram szuszog!(érdekes dolgok vannak)
2013. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
am mi macsekunk is hasonló... de ő jobban komunikál valamennyivel... kitudja mondani hogy nem meg hogy igen persze nyávogva de érteni lehet h mit akar... meg ha felvesszük és nem tetszik neki akkor szó szerint érteni ahogy mondja hogy engedj már el... reggel mikor bejön akkor köszön meg ha beakar jönni és nem vesszük észre azonnal és várnia kell akkor mikor beengedjük flegmán mantyog... ha nincs megigazítva az ágy vagy televan a fotel ruhákkal vagy valami van benne és nem tud lefeküdni akkor addig jön utánunk és hív oda hogy pakoljunk el hogy letudjon feküdni... meg ha pl gepezünk vagy beszélgetünk és nem figyelünk rá akkor azt csinálja hogy felágaskodik és kopogtatja a vállunk mint aki aztmondja hogy hé figylj már ide... :D volt már sok macskánk de még egynek sem volt ennyi esze... meg ha átmegy a szomszédba és mondja nekia szomszéd h menjen haza akkor visszaszól h nem... meg nem szereti h ha cikizve van pl h kövér csúnya egyszer volt hogy azért pofozott fel mert aztmondtam neki hogy koszos az orra ( mert mintás ) és fejbevert... de érdekes hogy ha bánt csak a fejünk tetejére csap...
2013. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg bent alszik éjszaka és ugyanezzel a hé figyelj csak ide mozdulattal kelt fel hogy ő ki akar menni.. az arcunkat piszkálja de arra mindig vigyáz h ne karmoljon meg olyankor mindig behúzza a körmeit...
2013. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg elég sokszor vannak harci sérülése pedig már ivartalanítottuk de ha valami baja van akkor megy be a szobába és keresi a bioptron lámpát vagy mi az ilyen fény terápiás lámpa hogy lámpázzuk meg mert neki az jó...
2013. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és igen... :D az összes macska kivétel nélkül egoista... :D miénk is...
2013. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!