Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a lány vagy fiú...

Szerintetek a lány vagy fiú cicák bújósabbak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cicát. Azt hiszem örökbe fogadok egyet. Sokakkal ellentétben én sokkal jobban szeretem a már felnőtt cicákat mint a kölyköket. Szóval nem én "nevelem fel". Tudom, hogy minden macska más, de mégis átlagban melyik macska bújósabb, amelyik szereti ha simizik, elvan ölben sokáig, ilyenek. Egyáltalán meg fog szeretni így, hogy nem velem van kölyök kora óta?
2013. jan. 20. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem van egy 8 éves fiú cicám, nagyon bújós, meg a többi kettő fiú cica is bújós, az eddigi összes cicám bújós volt nemtől függetlenül

Hogy fog-e szeretni:tavaly befogadtam a 8 év körül fiú cicámat, nagyon hamar megkedveltük egymást

2013. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fog úgy szeretni. :)) nekem is van olyan macskám amit felnőtten fogadtam be, és imádjuk egymást. :) ő fiú, és nagyon bújós, van még egy fiú macskám, ő is bújós, és van egy lány cica is, hát ő egy haramia. :D napi 5 percnél tovább nem lehet simizni, és nagyon ritkán jön oda hozzám magától.
2013. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Simán megszeret, neaggódj. Örökre az adósa maradsz, hogy kihoztad onnan, és ez mindkét nemre igaz. A menhelyi cicák nem szoktak "flegmák" lenni. Melyik menhelyről fogadsz örökbe?
2013. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Örülök, h ezt mondjátok, mert a kiszemeltem is fiú :) Macskamentők Alapítványtól.
2013. jan. 20. 20:25
 5/13 anonim ***** válasza:
A macskamentők tudnak majd neked bújós cicát ajánlani, ne aggódj, van bőven. :)
2013. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a fiúk bújtak jobban!
2013. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mecse ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim szerint azt kell hogy mondjam hogy a kandúrok ember-centrikusabbak, bújósabbak mint a nőstények.


Mindamellett tuti biztos vagyok benne hogy pusztán temperamentum-függő a dolog, és csak én fogtam így ki hogy a kandúrkák jobban csíptek :).


És persze hogy meg fog szeretni, ne aggódj! Csak majd azért legyél türelmes vele, bár ezzel nyilván tisztában vagy.

2013. jan. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Remélem, nem akarsz vele szexuális kapcsolatot létesíteni.

Ha igen, itt vagyok én. :$ Puszi

2013. jan. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a kandúrok álltak közelebb a szívemhez, sokkal jobban "kijöttem velük". Mivel én eddig csak kiscicákat fogadtam örökbe/vettem, így nagy tapasztalatom nincs felnőtt cica örökbefogadásával, de szerintem semmi gond nem lesz, ugyanúgy megszokik majd 1-2 hét alatt mint egy kicsi.
2013. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fiú cicám sokkal bújósabb mint a lány.
2013. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!