Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja eltörte a lábát, meg lett műtve. Eddig boldogan szaladgált vele a műtét után, nem zavarta. Most felhúzza a lábát, nem teszi le és kb. 4 napja hallom mindennap minimum 1-szer hogy köhög. Mi lehet a baj?
2013. jan. 22. 20:09
 1/8 A kérdező kommentje:
(ha ez tud segíteni: kint van az udvaron) lehet hogy a hideg miatt érzékeny a műtét helye? megfázott?
2013. jan. 22. 20:10
 2/8 anonim válasza:
igen lehet, hogy a hideg miatt fáj neki és az sem kizárt, hogy frontérzékeny lesz. az én kutyámmal is volt valami hasonló és neki is fájt a lába hidegben vagy ha front jött. de a köhögést nem tudom, hogy miért lehet. majd valami okosabb megmondja x'D
2013. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Megfoghalni
2013. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem voltál vicces :SS ezért anyád meg fog halni. jóérzés? :)
2013. jan. 27. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! csatlakozom az előttem kettővel komentelőhöz, a macskád döglődik!
2013. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát vagy nem :D már nincs semmi baja ;)
2013. febr. 1. 14:56
 7/8 anonim válasza:
Szia! örülök, hogy nincs semmi baja, de az amiket leírtál tényleg utalhat súlyos betegségre, persze ennek az esélye nem nagy. egy csonttörésbe nem nagyon szoktak belehalni, a köhögéssel már nagyobb baj van. Egyébként a macskák NEM tudnak megfázni. Van olyan hogy macskanátha de az egy NAGYON súlyos betegség. Ha viszont még fennállnak ezek a tünetek és/vagy más is, akkor írj üzit , és megpróbálok segíteni:)
2013. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gunthamund mekkora alpári vagy legalább tiltottad volna le a nevedet mert így totál hülyének néznek, de nem gáz xD
2013. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!