Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz valami baja az ivartalaní...

Lesz valami baja az ivartalanított macskámnak ha nem sterilized tápot adok neki?

Figyelt kérdés
Mert úgy 4 hete lett ivartalanítva és eddig még nem lett a sima táptól semmi baja. Lehetséges hogyha nem ilyen sterilized tápokkal etetem nem lesz semmi baja?

2012. nov. 19. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
az én cicám 8 éve lett ivartalanítva,ugyan azt a szimpla tápot kapja és semmi baja... arra kell figyelni hogy az ivarta.. macskák hajlamsak az elhizásra így nem kell nekik anyni kaját adni...
2012. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minőségi tápot kapjon, az a lényeg, ne a Kitekat sterilt, vagy mit reklámoznak. Nagy ápértékű prémium tápot, nagyobb mennyiségen nem drága. És tegyél több helyiségbe vizet, hogy sokat igyon.
2012. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
A lényeg, hogy prémium legyen (royal canin, acana, orijen), az hogy nem sterilized, az nem baj!
2012. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fontos,hogy sterilized legyen.Ha meg tudod fizetni,akkor prémiumot(Acana,Orijen,Leonardo stb.),de a középkategóriás tápok se rosszak.
2012. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg azért kell a sterilized, hogy ne legyen húgyköves a cica. Viszont nálunk nem vált be, mert én mindkét cicámat ezzel etettem, és mindkettő húgyköves lett....

A lényeg, hogy valamilyen prémium kategóriás tápot adj neki.

2012. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sterilizált cicáknak való tápok arra valók, hogy az ellustult cicák ne hízzanak el ezek tul.képpen light tápok. Nekem mindkét cicám ivartalanított, szuperprémium tápot kapnak és gyönyörűek. Ja, nem sterilized tápot.
2012. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!