Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám,...

Miért csinálja ezt a macskám, borzalmas?!

Figyelt kérdés

Mi tagadás, b@ssza a takaróm!És hiába ütöm vonalzóval, vagy rugom ki az ágyból, akkor még meg is támad és pofátlanul folytatja tovább!Furcsa, de csak velem csinálja, másik két ágyba nem merészkedik idáig, ott csak aludni mer.

Ráadásul újabban egyre többször előfordul, hogy a lakás különböző pontjain pisil, pedig rendben van az alomja.mi a frász lehet vele?szobamacska egyébként.


2013. jan. 23. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ivaros. A megoldás:ivartalanítás. A "pisilés" pedig területjelölés, azt nem is fogja abbahagyni az ivartalanítás nélkül. ÉS NE ÜSD! Mit szólnál hozzá, ha nemi vágyad támad és egy karóval jól végigvágnának rajtad?
2013. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
80%

Szegény macskát nagyon sajnálom, hogy ilyen gazdája van neki!


A cica ivarzik, és ivartalaníttatni kell! 5-6000 ft-ból megvan, akkor ezek a rossz szokások megszűnnek! (a jelölés, és a közösülés formátumai)

2013. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ivarzik! Egyedül az ivartalanítás segít, mind a takaró izélésén, mind a jelölgetésen.
2013. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A vonalzó könnyű, hajlékony, szerintem meg sem érzi.Nem agyonütni akarom vele, csak elterelni a figyelmét.

Hát, kandúr, az ivartalanítás most kicsit drága nekem.Viszont olvastam macska riasztó meg szagtalanító sprékről, átmenetileg hasznos lehet?

2013. jan. 23. 14:40
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
73%
NEm lesz hasznos abszolú, sőt amennyi pénzt kiadsz ilyenekre, annyiból már a műtét is kijön! A másik, menj el dokikhoz, és kérj részletfizetést, mittudom én, minden hónapban adsz 2000 ft-ot! Biztosan megengedik...
2013. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hasztalanok ezek a sprék... Az ég világon semmit nem oldasz meg velük, csak az ablakon dobod ki a pénzt. Inkább akkor gyűjts az ivartalanításra. A kandúrok ivartalanítása kicsit olcsóbb mint a nőstényeké, mivel a műtét maga, könnyebb, rövidebb ideig tart.

Szerintem spórold meg az árát, mert csak így fogsz elérni változást a macskád viselkedésében! A spréket meg egyéb vackokat felejtsd el, semmit nem érnek!


/Nekem most lesz fél éves a kandúrkám, februárban megyünk ivartalaníttatni. Még nem jelöl, és nem is "zaklatja" a tárgyakat, de ami késik az nem múlik. Ha fogja ha nem, az időpont már meg van a nyissz nyissz-ra./

2013. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!