Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat kivitte a kutya és...

A cicámat kivitte a kutya és elég durván játszott vele. Mindene ép, csak az egyik szeme bevérzett. Felszívódik magától?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha holnapig nem javul, akkor szerintem kérdezd meg az orvost, bár én lehet, hogy azonnal rohnnék vele egy röntgenre vagy ultrahangra, mert könnyen lehet belső sérülése, amibe belepusztul, ha nem kezelik, és kívülről nem lehet észrevenni, csak úgy tudom röntgenen vagy ultrahangon, meg persze, ha műteni kell...
2009. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a bevérzett szem el tud múlni magától? azonnal nem tudom orvoshoz vinni, mert nem vagyok hajlandó fizetni a mellékezelést
2009. aug. 31. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a helyzet,hogy a szembevérzést belsö sérülés is okozhatja. Hát rajtad áll,hogy elviszed orvoshoz v nem.
2009. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%

ha nem vagy hajlandó fizetni a vizsgálatért.. az azzal jár ,hogy ha esetlegesen nagyobb próblémája van a cicának .. akkor belepusztulhat.


ez a te döntésed.. de szerintem ha már a gazdája vagy.. akkor ennyi felelősség legyen benned,hogy megnézeted.

mert lehet,hogy nem látszik a cicán,de szenved.


Ahogy érzed ..de ajánlom az orvost.

2009. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

" azonnal nem tudom orvoshoz vinni, mert nem vagyok hajlandó fizetni a mellékezelést"


Te nem szereted a cicádat!


Nem is akarod orvoshoz vinni, mert pénzbe kerül.

Egyébként ne aggódj, a cicád meggyógyul.

2009. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg felszívódik magától. De közel sem biztos.

Más: Neked nem kéne állatot tartani! Ha a gyermeked így megsérülne, orvoshoz vinnéd? Akkor a macskádat, aki ugyanúgy családtag, őt miért nem?

2009. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ma reggelre elmúlt neki, szép kék mind a két szeme. Volt már rossz tapasztalatom állatorvossal, azért nem viszem el, ha magától meggyógyul. Havi többtízezerért kezeltek egyszer egy rákos cicát, akit aztán elaltattak, na ezért nem akartam tegnap este elvinni. Ugyanúgy mászkál mint tegnap, eszik, iszik, játszik. Hiába teszel megjegyzést, hogy mi lenne, ha gyerekem lenne, mert nem lesz, nem kell, hogy tönkretegyen.
2009. szept. 1. 06:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az ember keres egy jó állatorvost, akkor nem kell félnie attól, hogy betegség esetén sintérkézre adja a macskáját, kutyáját. Nekem is volt már sok rossz tapasztalatom és tudom, hogy rengeteg a tudatlan állatorvos. Ezért érdeklődj utána és keress egy jó orvost. És szerintem hosszú távra meg kéne oldani, hogy a kutyának legyen jobb játéka, mint a macska, mert szegény ebbe előbb-utóbb belehalhat. Tedd őket külön, neveld meg a kutyát...A lényeg, hogy a macska is biztonságban élhessen.
2009. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a kutya nem az enyém, nem én vettem, az állatorvost meg ránézésre nem tudom megállapítani, milyen, betegre se keresem magam, hogy a pénzkidobás után válogathassak, örülök, hogy legalább egy valaki a kérdésre válaszolt és hogy el is múlt a bevérzése, már szaladgál, eszik, iszik, játszik
2009. szept. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!