Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az gáz, ha a macskámnak nem...

Az gáz, ha a macskámnak nem engedem, hogy elkaparja a toját?

Figyelt kérdés

Ő szeretné szorgalmasan kaparászni, de el szoktam venni onnan, mert jobban szeretem és higiénikusabb is, ha a "virslije" ki van dobva, minthogy ott maradjon a földben. Ha meg elkaparja nem tudom hova csinálta és ezért nem fogom feltúrni az egész kertet.

Egyáltalán le lehet szoktatni a kaparászásról?


2009. szept. 1. 14:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nincs mit! :D Örülök, hogy tetszett. Még "galuskának" is szoktam hívni a macskaürüléket a formája miatt.

Akkor nem szoktatom le róla, hanem ha látom, elveszem onnan ha végzett még mielőtt elkaparná.

Egyébként az enyém is csinálja ezt. Már 10 hónapos, de előfordul, hogy az előszobába, vagy a pincébe odakakkant a földre. Olyankor mindig kaparássza nagy megszeppenve a járólapot és nem is érti, hogy mért nem tudja elfedni.

2009. szept. 2. 16:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez neki ösztönös. Erről leszoktatni nem tudod.
2009. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!