Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet venni ilyen grumpy...

Hol lehet venni ilyen grumpy cat-et?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm nagyon szeretne egyet. Hol lehet venni, esetleg rendelni? Köszi a válaszokat!

2013. jan. 26. 19:52
 1/9 Mecse ***** válasza:
100%

Jézus szent ereje.


Picit tájékozódj / a barátnőd tájékozódjon mielőtt "rendelni" akarna egy macskát.


Itt vannak az infók róla ;

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3718988-mily..

2013. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vicuska87 ***** válasza:
43%

Jaj már megint a hülyeség!

Olvassatok már utána egy kicsit, hála istennek sehol nem lehet kapni, mert ez egy beteg macska!

2013. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

akkor hogy lehet hogy külföldön rengeteg embernek van ilyen cicája ?!

amúgy nem kell egyből ilyennek lenni. rendesen is lehet válaszolni szerintem :) de azért köszi

2013. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mecse ***** válasza:
100%

Akkor kérdezd meg külföldiektől honnan van nekik ha nem tetszik az igazság :).


Hogyha elolvastad volna a linkelt kérdést akkor látnád hogy ott elregéltem amit tudni kell erről a macskáról (másokkal együtt), nem egészséges, valamilyen defekt miatt lett ilyen az arca / teste. Gondja van az ugrással, mozgással, satöbbivel. Linkeltem képet az alomtestvéréről is, akinek ugyanilyen az arca. A szülei szimpla házi macskák, ez is ott van a linkelt kérdésre adott egyik válaszomba illesztett linkben, véletlen alomból született a macska.


Hát baromira "sajnálom" hogy nem szeretném ha beteg cicákat szaporítanának.


És az ok amiért ilyen hangnemben lett megadva a kérdésre a válasz az az, hogy mostanában mindenki ilyen macskát akar venni, ez a kérdés a 420.000. a sorban. Olyan mintha meglátnál egy beteg szarvast vagy nyulat vagy bármit akinek valami gond miatt viccesen néz ki a teste / arca és onnantól kezdve olyan egyedeket akarnál létrehozni, nem törődve azzal hogy az állatnak milyen életminősége van.


Annyit kértem hogy tájékozódj, mert az egészség sokkal fontosabb mint a kinézet és hogy aranyos-e egy állat. A fő az hogy Ő jól érezze magát, egészségesen a testében, nem az hogy neked vagy bárki másnak tetszik-e a pofija.


Félek hogyha elég ember nyújtja be az igényét ilyen kinézetű macskára, lesz olyan beteg agyú ember aki el fog kezdeni direkt ilyesmire tenyészteni... Ezért próbálok mindenkit lebeszélni róla, szerintem 100%-ban érthető voltam.

2013. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
jo. igy érthető volt. köszönöm szépen :')
2013. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól van na :'D Szerintem is cuki. És ha beteg, akkor mi van? Olyan édi. Mindegy. A barátnőm nagyon szeretne egyet, majd kerítünk valahonnan. :'d Köszi a válaszokat.
2013. jan. 27. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy még gyerek vagy! És, ha beteg, akkor mi van, olyan édi!Úristen, ugye csak viccelsz?

Nagyon szeretheted te is az állatokat, ha lesz*od, hogy beteg! SZánalom!

2013. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rékus cuki válasza:
lenne egy kérdésem tudja valaki hogy hivják grumpy cat gazdáját?
2013. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudom hogy már lejárt a kérdés,de a barátnőd sík hülye,már bocs.Először is macskát nem lehet rendelni.Másodszor komolyan csak az arca miatt venné meg szegény állatot.Az már persze nem érdekli hogy ő hogyan érzi magát.Gondolom csak azért akart mert felkapott és 'olyan édi'.Gondolom valami magas intelligenciájú szőke lehet,aki ha megunja dobja be a macskát a kukába?!Gratulálok mindkettőtöknek ,remélem egy szerencsétlen állat sem kerül a kezeitek közé.
2014. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!