Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell csinálni ha a macska...

Mit kell csinálni ha a macska nyávog?

Figyelt kérdés

Nyávog, a hátára fekszik, törleszkedik, közeledik??

Csak azért mert ez a macska idáig félt tőlem és menekült. Már visszanyávogtam neki, kaját meg nem adok mert így is kövér??



2013. jan. 28. 09:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Sztem fontold meg amit a 12. válaszoló írt...
2013. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kommented mutasd meg a házinéninek vagy bácsinak.Onnantól kezdve nemlesz gondod a cicussal,mert Te leszel elűzve! :) Jogosan! Tényleg,minek mentél ilyen helyre,ha utálod??de ,hogy lehet egy cicát utálni?
2013. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy a tulaj csóró, van kb egész hétre 2000 ftja, jól jön neki az én pénzem. Aztán 3 macska van, valamelyik mindig nyávog, és az egyik folyton be akar jönni az én szobámba zavarogni, azt kell elűzni...
2013. jan. 30. 20:44
 24/35 anonim ***** válasza:
tökmindegy, te költöztél oda, viseld el te a cicákat. ha nem tetszik, menj állatmentes helyre.
2013. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Sztem fontold meg amit a 12es írt...
2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
jajaj! Ha neki tizszer irjuk le a 12 válaszát,akkor sem fogja érteni.Mert nem akarja.Ő soha nem fogja szeretni a cicákat,erre nem is lehet kötelezni,csak meg kellett volna fontolnia előre,hogy milyen helyre megy lakni.De nem késő még változtatni.
2013. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
21%
Lődd le a g*cibe a macskát! :D
2013. jan. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaa!!!


Nyávog??? Törleszkedik??? És még közeledik is??? Szerintem FUSSSSSSS!!!!! Meg fog enni! Gyorsan hívd a 112-t :D


Na, amúgy viccen kívül, sok jó választ kaptál a kérdésre. Maradj ahol vagy, és viseld el, vagy menj másik albérletbe. Gondolom azért ártani nem akarsz neki, erre lehet venni az emberi orrnak szagtalan szereket, amik a macskákat távol tartják. Befújod vele az ajtót körbe, majd a szoba pár részét is. Akkor nem fog bemenni, de ha a macska megkedvelt, akkor ha kilépsz, utánad fog menni.


Amúgy imádom a macskákat ;)


De ha semmi sem jön be, akkor legyél olyan, mint Erik Cartman: Anyuuuuuu a macska molesztááál! :D

2013. febr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
A macska megsértődött, végre! Metalicát meg Ac DCt halgatok a számítógépen és berzenkedik! Mind a 3 macska elűződött a zenétől a felső emeletről!! Nem is nyávog!
2013. febr. 3. 08:45
 30/35 anonim ***** válasza:
a mieink szerették a rockzenét. arra nőttek fel..
2013. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!