Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem nagy baj, ha adtam a...

Ugye nem nagy baj, ha adtam a macskámnak egy fél kinder csoki kockát?

Figyelt kérdés
Ugye nem nagy baj, ha macskámnak adtam FÉL kockát a kinder-csokiból? Megmutattam neki mit eszek épp, és tetszett neki a szaga, így adtam neki egyet. (megette). Egyébként még soha nem kapott édességet...
2013. jan. 29. 22:53
 1/10 Mecse ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ennyitől. Csak ne tömd ezzel a jövőben sem de amúgy semmi okod az aggodalomra :).
2013. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
neki is kell néha egy kis boldogsághormon, de ne vidd túlzásba..
2013. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ehet ő is ilyesmi, csak mértékkel persze :)
2013. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
hát a legnagyobb baja az lesz hogy szépen elszuvasodnak a fogai a cukrotól
2013. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen tejcsokikban nagyon kevés kakaó van. Mert igazából a kakaó mérgező számukra. Meg persze a cukortól rohad ki a foga, de ennyitől nyilván nem fog.
2013. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

zsebev válasza:


ehet ő is ilyesmi, csak mértékkel persze :)



métértékkel se...


(plusz info ha a kérdezőnek esetleg kutyája is van: egy tábla csokoládé egy spániel méretű kutyának akár halálos is lehet)

2013. jan. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én macskám ha meghallja a csipszeszzacskó zörgését úgy szalad oda hozzám mintha ágyúból lőtték volna ki.Reszket érte.1-2 szemet szoktam neki is adni.Még nem volt sose baja tőle.De volt,hogy pár perce az asztalon maradt a csomag és ő már el is lopta és megette több mint a felét.Akkor se volt gond.Csak ésszel kell neki adni.Főleg csokit.Sok benne a cukor és tönkre teheti a fogait vagy a gyomrát.
2013. jan. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mecse ***** válasza:
100%

Ahogy mondták is, a kakaó és a cukor az ami árt a macseknak, a Kinder csoki pedig tejcsoki, minimális kakaóval benne (cukor az elismerem hogy sok van benne), és FÉL kockát evett meg. Egyszeri alkalommal, ahogy írva is van :).


Én nem adok a cicámnak semmilyen emberi táplálékot, mindezzel együtt nem gondolom hogy egy fél centiszer egy centis fél kockától baja volna bármilyen macskának, nem hiszem hogy ilyesmi miatt pánikoltatni kellene a kérdezőt, mivel egyszeri alkalom volt.

2013. jan. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én macskám olyan hülye, hogy magától is ellopja az édességet; sütit, csokit stb. Mindent el kell dugni előle, bármit megzabál. Az enyémnek még semmi baja nem lett. Pedig almától kezdve szendvics és bármilyen főtt kaja kell neki. Úgy, hogy normális tápot kap; konzervet és szárazat is. Nem keveset. :)
2013. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A cicák torkosak. Ha egyszer rákapnak valamire, nagyon nehéz őket eltéríteni. De egy szem csokitól tuti, semmi baja nem lesz. Neked viszont lehet, hogy dugiban kell csokiznod mostantól :-) A mi cicánk is imád torkoskodni és tilosban járni. Mindenbe beleütné legszívesebben a kis bajszos buksiját. Pedig jó minőségű konzerv cicuskaját és szárazat kap. De hát a cicák már csak ilyenek...
2013. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!