Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy félszemű kiscicánk...

Van egy félszemű kiscicánk mennyire örökbeadható?

Figyelt kérdés
Tavasszal-Nyáron ugyebár párzási idő a lánycicáink mind megáldottak minket soksok apró csöpséggel.Van egy kiscica akinek valami történt a szemével nemtudjuk mitörténhetett és nincs különösebb baj vele, csak a szeme helyén egy enyhén lyukas heg van(semmi elfertőzödés, vagy élősködők).De mikor megszületett még nemvolt ilyen.Talán akkor történt mikor az anyacica átköltöztette őket másik helyre és valami másik állat megtámadta őket.Kintre születtek, és apu aztmondta jobb is,ha kint maradnak mert már így is volt bennt vagy 4 kiscica(ráadásul ők a szomszéd anyacica kicsinyei, de ragaszkodik hozzánk mind ^^").Teljesen eleven játszik,gyönyörű cirmos cica puha bundával, eszik, dorombol, emberszerető és azthiszem már van másfélhónapos(vagy akár több).Nos nekünk ez nagyon sok cica, viszont nem tudom egy ilyen kiscicát hányan vinnének el, én teljesen szeretem de 9 kiscica nagyon sok 4 anyacica mellé + a 2 kandúr... nincs mese a kicsiket muszáj elajándékozni :(
2009. szept. 3. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel hamarosan 50-100 macskátok lesz. Azért nem lesz több, mert az oltatlan szülőktől az oltatlan kölykök nagyrésze el fog pusztulni vagy már eleve betegen fog születni. Ha macskát tartotok, akkor azt ennél jóval felelősségteljesebben kéne tenni, mert így csak szenvednek ellátatlanul szerencsétlenek. A szaporodásuknak kéne gátat vetni és az oltásokat rendesen beadatni. Ezek nélkül kap egy fertőzést az egyikük és végigviszi az összesen, akkor aztán nem maradnak sokan életben.
2009. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nahjó ennyit a kérdésemről mert kábé a 7ből aligha 3 volt aki válaszolt is a kérdésemre...mert nem ez a lényeg nem lesz 50 macskánk és kész.Valaki nyugodtan ivartalaníthatja nekem a cicákat és szólhatna a szomszédnak is nyugodtan mert az ő cicái is jönnek át hozzánk ha már másról se tud beszélni, de miértnem lehet felfogni, hogy elajándékozzuk őket minden évben.Van ez a kis félszemű és, ha nagyon muszáj megtartjuk de én arra voltam kiváncsi vannak-e rá jelentkezők....
2009. szept. 7. 17:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy kib@ hirdetési oldalt és hirdesd őket. Ez nem az! Itt felelős állattartók próbálnak arról meggyőzni, hogy a te 2 macskád 9 kölyköt produkál, a 9 kölyök 80-100-at, a 100 újabb pedig...Szerinted ezeknek mind jó gazdijuk lesz életük végéig? Akkor miért látok az országban mindenhol tavasszal és ősszel apró beteg macskacsontvázakat vánszorogni? Egyszer te is körülnézhetnél, de az is elég lenne, ha csak egyszer bemennél az Illatosra és látnád a 2 hónapos cicákat az anyjukkal, akiket 2 hét után elaltatnak...
2009. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!