Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha belesetem...

Mit csináljak, ha belesetem abba a hibába, hogy trükkökre tanítom az állatokat?

Figyelt kérdés

Azért nevezem "hibának", mert eddig hevesen tiltakoztam az ellen, hogy olyan dolgokat tanítsunk az állatoknak aminek se ember se az állat szemszögéből nincs értelme pl ugrókötelező kutya, magát halottnak tetteti, leoltja a villanyt meg ilyenek.

Most meg már azon gondolkozok, hogy pl megtanítom a macskámnak, hogy szóra találjon meg dolgokat (a "Hol van?"-t felfogja). Ez pont mikor játszottam vele, akkor jutott eszembe, mert eldugtam a feje fölöt egy madártollat, amit ő nem láthatott, én meg kérdezgettem tőle, hogy hol van... Megtalálta, leszedte és akkor megsimiztem, hogy milyen ügyes. xD

Meg az is ilyen, hogy megtanítom arra, hogy megvárja amíg én kimegyek a szobából, tehát engedjen előre! Bár ez nekem jó, mert idegesítő amikor olyan hevesen be akar előzni, meg erőszakosan dugja a fejét az ajtóhoz, hogy menjen már ki.


2013. febr. 2. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
jó nagy hülyeség, hogy ez "hiba". szerintem tökjó dolog.
2013. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg wc-be pisilni. Az még hasznos is. (Találsz róla a neten leírásokat, hogy hogyan kell.)
2013. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség, hiszen nekik ez is játék. Jó kis agytorna a számukra. :)
2013. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!