Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?...

Mi lehet a baja a cicámnak? Tünetek lejjebb.

Figyelt kérdés
A cicám 3 napja alig eszik valamit, pedig előtte óriási étvágya volt, kb 6 hónapos lehet (találtam, ezért nem tudom pontosan), mostanában levert, nem kelti fel úgy a figyelmét a játék sem, és eddig alig várta, hogy éjszakára kinyissam az ablakot és mehessen csatangolni (kandúr), most pedig nem sokat van kint. Lehet az a probléma az evéssel kapcsolatban, hogy elég gyakran adok neki a saját kajámból, és emiatt nem tetszik neki már annyira a macskakonzerv? A kedvtelensége miatt pedig arra gondoltam, hogy az öcsém most költözött be a kollégiumba, és eddig mi ketten szeretgettük, etettük, most pedig egyedül van itthon velem és ez a baj? Mikor vigyem állatorvoshoz?
2009. szept. 4. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A macskák ennyire nem emocionális állatok, nem az öcséd hiányzik neki ennyire.

Amikor egy állat beteg a nem evés biztos jel, ezért vidd el állatorvoshoz. Ezer baja lehet, ami nálunk előfordult: macskanátha (ebbe egyikük sajnos bele is halt), fülproblémák (élősködők, gyulladás, stb.), valamit beevett, száj-vagy fogproblémák, stb.

Azt könnyen meg tudod mondani, hogy csak elkényeztetve van-e: ha a kedvenc kajáját sem eszi meg akkor beteg.

A kandúrkodás általában inkább farkaséhséget hoz, mint étvágytalanságot.

Vidd el dokihoz.

2009. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elsore a fergesseg ugrott be, de nezesd meg inkabb ha nem javul.
2009. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el dokihoz, nehogy aztán késő legyen. Inkább vidd fölöslegesen orvoshoz, minthogy neadjisten elpusztuljon.
2009. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz. Ha már ott vagytok, akkor megbeszélheted vele az ivartalanítás időpontját is, hisz egy kijárós macskánál ez elengedhetetlen.
2009. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!