Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibaja van a cicámnak? Tünetek...

Mibaja van a cicámnak? Tünetek lejjebb.

Figyelt kérdés
Olyan mintha belenne dugulva az orra nehezen kap levegőt. Magától nem eszik, nem iszik ha mi nem etetjük, itatjuk. Kamilla teát adunk neki. Segítsetek mi lehet a baja? Nagyon szeretem.
2009. szept. 8. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg van fázva, vigyétek dokihoz és tartsátok meleg helyen amíg nem lesz jobban!


u.i.: én most viszem a miénket dokihoz, neki már 3 napja nincs hangja, elvileg hangszálgyulladása van.. Nem viselik ezekszerint a cicák jól a hidegebb időt :(

2009. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Védőoltásokat szokott kapni? (Ha nincs beoltva különböző betegségek ellen, akkor macskanátha is lehet, ami nagyon veszélyes a cicákra.) Feltétlenül mutasd meg állatorvosnak!
2009. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szokott kapni. Tényleg annyira súlyos a macskainfluenza??? :(
2009. szept. 8. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat az elegge. A tuneteit kimasoltam neked.

ime:

A macskanátha tünetei gennyes kötőhártya- és orrnyálkahártyagyulladás. A cica szeme csipás, beragadt, nehezen kap levegőt, szörtyög, prüszköl és taknyos. Súlyos esetben a felső légúti elváltozások átterjedhetnek a tüdőre is és tüdőgyulladást okozhatnak.


Vidd el orvoshoz, mert ha ez az, akkor antibiotikum kura var ra.

2009. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, énis utánna néztem :) Holnap visszük az állatorvoshoz.


17:37 sok sikert a cicád gyógyulásához :)

2009. szept. 8. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi, a tiédnek is jobbulást. mi kaptunk antibiotikumot mert kicsit be van gyulladva a mandulája, kapott szurit is.
2009. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kiderült az én cicámnak is az a baja. Mondta az állatorvos h nagyon piros a torka, ő is kapott szurit meg majd pénteken is fog kapni. Reménykedem, hogy mostmár felfog épülni. :)

köszi :)

2009. szept. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!