Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lesz még a macskám?

Meg lesz még a macskám?

Figyelt kérdés
Hétfőn már nem volt meg vasárnap este láttam utoljára, elég ijedős és lány. Én meg úgy tudom hogy a lánymacskák nem nagyon csavarognak.
2013. febr. 7. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez így van, a lányok tényleg nem csavarognak. nekünk is volt, hogy hogy pár napra eltűnt a lány cicánk, attól függ milyen környéken laksz... csak mert mi nem túl barátságos helyen és kérdéses volt hogy meg lesz-e, meg hogy esetleg a környéken lakókkal milyen a viszonyod, ez sokat számít. ne add fel, szerintem meg lesz.
2013. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fiúk sem csavarognak, mert ivartalanítani szokás. Egy kijárós macska sok veszélynek van kitéve, ezt vállaltad, amikor úgy döntöttél, hogy kint tartod. Ha ivartalanított, jobbak az esélyei. Ha tüzel elszaladhat a kandúrok elől, akár épp az úttesten. Nem lehet megmondani, hogy meglesz e, ha nem esett baja, hazamegy.
2013. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mi egy téren lakunk nincs udvarunk. Nagyon szeretem a macskákat és ezeknek az annyukat ismertem egy kóbor macska nincs gazdája(mert3an vannak testvérek) befogatam mind3 macskát ideszoktak a házunkhoz és mindig viszek nekik kaját. A

kedvencemet bent tartottuk egy ideig de már január óta nem jön be. Én most a közmunkásokra gondolok mert már többször kunyizták tőlem.. Holnap elmegyek az egyik közmunkás házához és megcsörgetem a kulcsom(mert arra jön) szerintem ellopta..

A múltkor is eltűnt és megtaláltuk mert nem talált haza.

2013. febr. 7. 20:24
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja meg még arra gondoltam hogy megijedt mert hétfőn tűnt el és akkor itt fűrészelték a fákat és nagyon fosos cica :((
2013. febr. 7. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
szia nekem fiú cicám tűnt el hétfő hajnalban.....elsőre,h találtad meg mennyi idő után és mennyi idősen?
2013. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
amikor elsőnek eltűnt az is pár hete volt január 2án tűnt el és rá 4 napra megtaláltuk kb 200 méterre volt a házunktól akkor is eltévedt és nem talált haza. Május 6.án született és elsőnek hosszabb időre január 2.án tűnt el.
2013. febr. 8. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Tartsd bent ha ilyen ijedős macska!
2013. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor jobban körbenézek a környéken köszi :) viszont ha még ivaros most párzási időszakvan.....
2013. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
anyukámék enm engedik hogy bent tartsam mert a legdrágább bolhairtó után is csíptek minket a bolhák.
2013. febr. 8. 21:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 4 hete és még mindig nincs meg :((
2013. márc. 3. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!