Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek késő már elkezdeni...

Szerintetek késő már elkezdeni egy 6 éves macska oltását?

Figyelt kérdés
úgy találtam amikor szedtük le a tetőt az utcán voltak a cserepek és az allat bújt meg a macska (még kölyök volt)és egy kenyérdarabot adtam neki és úgy szoktatam hozzám kb 2.osztályos lehetem amikor befogadtam hozzánk azóta nagyon hűséges macska kedves van saját helye minden...eddig semmi baja nem volt(a bolhákon kivül,de ez természetes)behintetem iylen bolhairtoval emg minden..szóval nem volt semmilyen betegsége azóta,egézséges cica.
2009. szept. 5. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igen késő...

Kicsi korukban szokták elkezdeni az oltást mi is ugy keztük:)

2009. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden évben be kell oltani a macskákat, ha eddig nem volt oltva, ezt már visszamenőleg nem tudod pótolni, de ha mostantól kezditek el, akkor is meg lesz védve a betegségek ellen.
2009. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok,értem köszi a válaszokat:)már ugy jön utánam mint egy kutya:)ő a legjobb barátom...
2009. szept. 5. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem késő.
2009. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!