Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fogja fel a sok felelőtl...

Mikor fogja fel a sok felelőtlen ember, aki elleti a macskáját, hogy mekkora hibát követ el? Vagy, ha a kandúr macskáját nem ivartalanítja?

Figyelt kérdés
Aztán meg jönnek ide, hogy nem jön haza a macska, aggódnak, de a tanácsot meg mintha meg se hallanák, vagy nem fogják fel?

2013. febr. 8. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem fogják fel, mert hülyék, akaratosak. Sajnos az ostobaságuknak a macska látja kárát...
2013. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
minden macskát kutyát ivartalanítani kellene csak a tenyésztőknek adni ivaros állatot de a majomivadékoktól túl sok jóra nem lehet számítani (a sok putrifialtatás az nagyobb hiba és nagyobb veszély)
2013. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Az a probléma, hogy ha bármi rosszat tesznek, állandóan az állatokat szidják, pedig minden az ember hibája, a sok felelőtlen gazda, ha lehet így nevezni őket.
2013. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
7%
Az én macskám rendszeresen csavarog a környéken, játszik, vadászik, cicerózik a többi macskával, és érdekes mód mindig hazajön. Az élete része, eszem ágában sincs elvenni tőle.
2013. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pistike hallottal már a macska aids-ről, hogy csak egy betegséget említsek a sok közül? Nem zavar, ha elkapja párzás vagy verekedés közben?
2013. febr. 8. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért mert a macskának nincs értéke. Csak egy állat amit tartanak, mert csak úgy szokás tartani, vagy csak úgy véletlenül lesz, esetleg mert cuki vagy mert egeret fog. Sok van belőle, bárhol lehet szerezni, aztán kész. Amíg nem változik meg a kultúra, addig ez így fog maradni. Bár szerintem a másik oldalra sem kell átesni, hogy selyemágyban altatjuk és csak pórázon mehet ki már ha kimehet...

Ez a rádiókabaré részlet tökéletesen szemlélteti hogy vélekednek a macskáról: http://www.youtube.com/watch?v=zd71b3Pu-2U

2013. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10000éve papolok egyik közeli rokonaimnak, hogy a nôstény cicájukat vigyék ivartalanítani, de hiába ...azt mondják" drága "pedig itt a városba 5-8ezerbôl kijön.Mi is elvittük a mi macskánkat, pedig ôk gazdagabbak mint mi.Ja és az a legrosszabb, hogy megfojtják a kiscicákat (az összeset, de valamikor egyet hagynak...)amikor megszületnek!!! Nem tudom felfogni hogy lehet ilyet tenni! :(
2013. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ma már börtön jár! Mond meg a szomszédodnak! Én a helyedben rég felnyomtam volna.. ez undorító
2013. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, a rokonodnak.
2013. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!