Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapja annak, hogy befogadt...

5 hónapja annak, hogy befogadtunk egy cicát a másik kettő mellé.4 hónapja kijár már de ahogy bejön egyből meg az alomra wc-zni. Mikor fogja kint elvégezni a dolgát?

Figyelt kérdés
Az első hónapban mikor még kis pöttöm volt nem engedtük ki,hogy szokja a környéket vagy ha ki is ment picit mindig kint volt vele valaki. Ennek már 4 hónapja. Minden nap kijár rendszeresen. Elég sokat kint van de ahogy bejön az az első dolga,hogy megy az alomra pisilni-kakilni. Próbáltuk már,hogy elvettük előle de akkor ment a fürdőbe és a kádba véezte a dolgát. Van még 2 cicánk, ők ahogy kijárósak lettek, szinte azonnal leszoktak az alomról. Mitől lehet ez? :/
2013. febr. 9. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:
A címsorban megy akart lenni meg helyett.:)
2013. febr. 9. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mitől lehet? Szobatiszta a macska, keresi az almot és ott végzi a dolgát. Mi ezzel a baj? Kint pedig bárhová wc-zhet akár a szomszédba is, én biztos megtartanám az almot nekik.
2013. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem pisili, kakilja össze a ház környékét. Ebben a fagyott időben egyébként hogy csinálhatná? Még lyukat sem tud kaparni a földbe :(
2013. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég sok a cica errefelé de kb egy macskakakát se láttam a ház körül..:)Ettől nem félek. ;) Annyira nem örülök neki, kényelmesebb lett volna többet nem almot venni és azt takarítgatni. Ezért is örültem, mikor végre kinti-benti lett mint a másik kettő. Na de remélem előtt utóbb végre kint végzi majd el a dolgát.
2013. febr. 9. 16:49
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kell*
2013. febr. 9. 16:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj és köszönöm a válaszokat egyébként. :)
2013. febr. 9. 18:13
 7/8 anonim válasza:
Az én sziámi cicám is ilyen volt, ez attol van hogy arra lett szoktatva hogy almot használjon. csak annyi hogy kéyeslett és uricica. ez jo jel. :D az enyém is mikor elmullott 1 éves akkor kezdett el kint is wc-zni de ott is előszőr a kint alomba , majd később a jhomokos helyekre.
2013. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)


A kérdés kiírását követő 1-2 hét múlva már csak elvétve használta az almot, most meg már egyáltalán, így nagyjából 1 hónapja el is tettük.:)

2013. ápr. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!