Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinálni egy tüzelő...

Mit lehet csinálni egy tüzelő macskával?

Figyelt kérdés

Akinek macskája van nyilván tudja, hogy nemsoká tüzelnek a macskák, az első macskám ami most van és most fog először tüzelni, és nem tudom mit kell vele csinálni ha nem akarom, hogy szenvedjen és nyávogjon, kiscicákat is szeretnék de nem most hanem majd később.

Előre köszi a segítséget! : )



2013. febr. 9. 14:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy szobacica!:)
2013. febr. 9. 14:46
 2/15 Vicuska87 ***** válasza:
62%

Jaaaj hát ez a szombat délután fénypontja!!!


Szerintem ivartalanítsd!!! Ez a legjobb dolog amit egy macskával tehetsz! Különben, úgy megkeseríti az életedet, hogy a macskatartástól is elmegy a kedved...

2013. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél kismacskát fogadj örökbe a több ezerből.

Nem tudsz mást csinálni, csak ivatalaníttatni.

2013. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, még egy nagggyon "okos" gazdi, aki nem képes átlátni, mekkora gond van macska fronton. Kismacskát akarsz? Hány almot szállítsak neked és hová?
2013. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre egy szó a válasz: ivartalanítani.

De kitűnik a leírásodból, hogy téged ez hidegen hagy és inkább hagyod szenvedni mert neked később kiscica kell. A menhely meg tele...

2013. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vidd ivartalanítani. Lekéstem róla, vártam a jobb időt, és nem gondoltam, hogy ez a kis vakarcs már ivarérett lett. Amit egy hete művel, az kibírhatatlan. Neki, de nekem is. Keservesen nyávog, nem eszik, csak kínlódik.

Az állatorvos azt mondta, várjuk meg, míg elmúlik róla.

Alig várom!

2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. am pont beleirtam h NEM AKAROM HOGY SZENVEDJEN, és igen tényleg el vagyok maradva macskatartás ügyében. de azért kérdeztem mert hallottam vmi tablettáról ami tüzelés ellen van. ezért kérdeztem de mind1....

azért köszi.

2013. febr. 9. 21:17
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg nem érted, miről van szó? A gazdátlan kutyák számának sokszorosa a macskáké, pedig az sem kevés. Olyan marha nehéz felfogni, hogy semmi szükség még egy szaporított alomra???????????
2013. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a tablettáról azt nem hallottad, csak úgy egészen véletlenül, hogy nagyon súlyos mellékhatásai vannak? Hogy külföldön már olyan súlyos műhibának számít, hogy az engedélyével játszik az az orvos, aki felírja vagy eladja?
2013. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
2013. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!