Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicaalom - alternatívák. Ki...

Cicaalom - alternatívák. Ki milyet használ?

Figyelt kérdés

Tálca, doboz, ajtós cicawc...

Ásványi, szilikon, homok, faforgács...

Ki mit használt, melyik vált be, milyen sűrűn cserélitek, hány cica használ egy wct? Meg minden egyéb a témában.



2013. febr. 9. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Fedett cicavécé, de ajtaja leszedve.

Shah alom, a legjobb.

2013. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tálcás cicavécé,nem fedeles.

Nekünk a Shah nem vált be,nagyon csomósodott.Fit+fun Hygiene(Fressnapf)illetve Coshida(Lidl)almokat szoktunk venni.Kb 1 hetente cseréljük.2 cica használja(kijárósak,tehát van amikor kinn végzik a dolgukat)

2013. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tálcás, két cica-egy tálca.

Nekünk a legolcsóbb alom vált be, a nevére sajnos már nem emlékszem, sima fehér poros-köves alom volt. Naponta többször kiszedtem a kakit meg a nedves részeket, majd feltöltöttem. Nagyjából hetente mostam ki a tálcát, sosem lehetett érezni a lakásban a szagot.

2013. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Maxitabi ***** válasza:
2 cica, 3 alomtálca-sima hagyományos régi, egy mosókosár (mélyebb)és kingstar szilikátos alom. Nekem évek óta ez van,kb 3-4 hétig jó egy tálcában,ált a nagy kandúr pisili hamarabb tele,azt akkor cserélem. Ha csere, akkor mosás,fertőtlenítés,addig meg csak a kakit kell kiszedni.
2013. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 cica,xxl fedettwc,Lidl,Aldi.
2013. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két cica, egy tálca (ezen a dokink nagyon elcsodálkozott, mert ritka, hogy így használják), jelenleg Aldis Shah alom. Feltöltöm és ahogy elfogy, cserélem. Kb. két hétig elég egy zsák, mert két nagyon pisis "lányom" van. A szilikonost nagyon szeretem, de két cicánál már drága.
2013. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vicuska87 ***** válasza:
73%

Fedett alom, ajtója levéve!

Premiere white sensation alom, vagy premiere excellente alom.

Imádom az almot nagyon... jól csomósodik, szagtalan, sokáig elég!

Feltöltöm a macska wc-t, aztán csak után töltök, majd 1.5-2 hónap után, szoktam teljes alomcserét tartani!

Akkor az egészet kiöntöm a kukába, kifertőtlenítem, és kezdődik előlről a folyamat!

2013. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekunk a bolti alom abszolut nem valt be, 2nap alatt total budos lett pedig csak egy kandur hasznalja. Sima alomtalba vakondturast teszunk. Sosem volt meg budos es ket hetente eleg cserelni. Es a cica se focizik vele, nem csorog
2013. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy cicám van, zárt alomtálat vettem neki, de az ajtaját levettem, mert csak szerencsétlenkedett vele. A legolcsóbb bolti ásványi almot veszem neki. Csomósodik, így könnyű eltávolítani a "csomókat" belőle. A drágább nem akart összecsomósodni és csak büdösödött.
2013. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!