Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet kolesbol es...

Hogyan lehet kolesbol es hajdinabol finom etelt kesziteni? Minden erdekel, reggeli, ebed, desszert alternativak.

Figyelt kérdés
glutenmentes dietan vagyok, kerem, hogy akinek van vmi jol bevalt receptje ami finom is, ossza meg velem, eddig amiket kotyvasztottam borzalmasak lettek. koszi!
2013. jan. 19. 10:12
 1/2 Masnee3 válasza:
Megdinszteled a hagymát-fokhagymát, só-bors. Felkockázod a cukkinit és megsütöd ebben a hagymás cuccban. Közben egy edényben megfőzöd a hajdinát, leszűröd. Mikor mindkettő kész, összekevered.:-) Én szokam csirkedarabkákat is beletenni, nagyon fincsi.
2013. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fanta ***** válasza:
Használhatod bátran a tarhonya és a rizs helyettesítésére is!Csináld kölessel a tejberizst,rizseshúst...stb
2014. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!