Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elkapott valami...

A macskám elkapott valami betegséget. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Néhány napja a macskám nagyon étvágytalan, rossz a hangulata és folyik az orra. Adtam neki tejet is de azt se nagyon itta meg..Még a hét elején egy kullancsot is találtam benne.Mi lehet a baj?? Megfázott vagy a kullancs volt a probléma? Vagy esetleg macskanáthás?? (Kinti macska és kandúr)
2013. febr. 10. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg állatorvos nem merült fel benned? Esetleg.
2013. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
betegség->orvos
2013. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy felmerült csak vidéken lakunk és állatorvos csak holnap este rendel...
2013. febr. 10. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Oh, az más. Bocsi, csak sok az olyan pesti, aki széttárja a karját "Hát, beteg, hát mit tegyek???" mikor azért itt hétvégén is van doki, és mikor mondjuk neki "Jaaa, hát nem akarom dokihoz vinni, mert..."


A cicát nem kezelgetném, amíg nem látta orvos, valahogy vagy próbáljatok meg eljutni ügyeletre vagy ki kell várnod a holnapot, de ha most csinálsz vele valamit, lehet még nagyobb lesz a baj. Vizet iszik a cica?

2013. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zárójelben megjegyezném, hogy nem csak Budapesten van ügyelet. Macskanáthát meg lehet előzni oltással, ha oltva van, akkor nem az a baj, ha nincs akkor elég széles a skála, hogy mi lehet a baja. Holnap megmondja az orvos mi a baja, aztán ivartalanítás, oltás ha még nincs, hogy megelőzd a bajokat.
2013. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj.:)Hát vizet még nem adtam neki inkább a tejet adom neki folyamatosan..Meg olyan szomorú a szeme vagy nem tudom hogy mondjam nem olyan csillogós mint szokott.Bár most már a melegen jobban érzi magát. már kicsit többet iszik.
2013. febr. 10. 17:54
 7/8 Mecse ***** válasza:
Ha nincs is ügyelet a közeledben, felhívni fel lehet ügyeletet és megkérdezni mit tehetsz érte amíg orvoshoz kerül! :) A többi lehetőséget már nagyjából leírták.
2013. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a válaszokat.:)
2013. febr. 10. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!