Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki terhessége idején...

Van aki terhessége idején elkapott komolyabb betegséget, vírust?

Figyelt kérdés

Gyermekemnek mirigyláza van, ami jóindulatú vírus, viszont alattomos. Hosszadalmas a gyógyulás és fertőző.

Mandulagyulladással indult...

Nincs mandulám és remélem nem kaptam el.


Ilyen helyzetben nincs az az orvos, aki megmondaná, hogy mire kell számítani. Azt igen, hogy nincs rá gyógyszer és magától elmúlik, ill. az első három hónapban okozhat gondot.


Kit kérdezhetnék, hogy a baba sérülhet e ilyen betegség során a 4. hónapban?


Majd rohanjak akkor, amikor tüneteket észlelek. Bízom benne, hogy nem kaptam/kapom el, de még a lappangási idő is hosszú, nemhogy a gyógyulás.


Teljesen "hipohonder" lettem.


2010. okt. 6. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én amikor terhes voltam, még nem tudtam róla, akkor lettem skarlátos.Kb 7-8 hetes lehettem. Tiszta kiütés voltam fájt a torkom köhögtem. Utólag derült ki a baba, de hála istennek semmi baja nem lett. Plusz a kisebbik lányom bárányhimlős volt amikor 10 hetesek voltunk. És a picurom makk egészséges!
2010. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ilyet is olvasni. Mármint hogy nem lett semmi baj a kicsikkel!
2010. okt. 6. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Reméljük nem kaptad el, de ha nagyon aggódsz, szerintem genetikust megkérdezhetsz nyugodtan! Azt hiszem, minden szülészeti osztályon van genetikai rendelés is, de ez nem biztos. Nézz utána, ha gondolod, és jelentkezz be. Ja, vagy most jut eszembe, az orvostudakozo.hu-n is van szerintem genetikus szakember, akitől lehet kérdezni!
2010. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm, ott találtam virológust.
2010. okt. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!