Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan neveljem, mit kezdjek...

Hogyan neveljem, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Találtam az úton egy kb. 2 hetes kismacskát, már ki van nyívla a szeme, nagyon mesajnáltam... a tejet már issza!!
2009. szept. 7. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak laktózmentes tejet adj neki, különben hasmenése lehet.
2009. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt részletes leírás tallálható a linkben:

[link]

2009. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó Neked :S Én csukottszeműt találtam és nem tudok vele mit kezdeni, próbálom etetgetni de nem megy... másrészt holnap dolgoznom kell és nem leszek itthon csak este és nem tudom etetni :S
2009. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsónak: jaj, akkor szegény nem fog megmaradni. Kb. 3 óránként etetni kéne laktózmentes tejjel cumisüvegből és folyamatosan melegen tartani. Nem tudod magaddal vinni vagy találni egy pótmamát?
2009. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rögtön kezd el a szobatisztaságra szoktatást,és tedd alomra pisilni, kakilni mostantól.Kell kaparófa amire szintén apró korától szoktatni kell hogy beidegződjön tedd oda és játékosan mutasd meg neki,hogy tanulja.A helyét is jelöld ki ne az ágyadon!Ami csak az övé.Valami doboz vagy macskaszállító.Fontos ,hogy ezekre még most tanítsd meg.A tejbe tehetsz pici tojást.Minden tárgyat mutass be neki,fésű,kefe,körömcsipesz,tálka.Még ha pórázt akarsz használni késöbb azt is.Játszatok vele és viccesen tedd rá hogy ismerje.A macskaszállítóba meg tegyél kaját ,vagy játszatok vele,hogy tudja nem veszélyes.A vízhez lehet soha nem szokik hozzá,de kézmeleg vízben mosdasd és utána adj jutalmat akkor talán elfogadja a dolgot.
2009. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!