Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél napja megellett a...

Másfél napja megellett a cicám és nem nagyon akar enni. Kezdjek el aggódni vagy ez még nem gond?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nem gond. amikor szülnek, sok emlős (vagy talán mind) megeszi a méhlepényt utána, az ellátja egy ideig kajával. mert ugye, a természetben nem tudnának vadászni közvetlenül szülés után, ezért megeszik a méhlepényt, és azzal elvannak egy ideig. nem tudom pontosan, meddig, nekem az rémlik,hogy olyan egy-két hétig is.
2013. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
ivartalaníttatni kellett volna inkább.
2013. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az eszem megàll az ilyen embereken akik semmit sem tudnak a màsikròl és mégis belepofàznak mit kellett volna tenni. Âllandòan ez a szöveg megy ivartalanítsd.... Csak hogy megnyugtassalak lesz ivartalanítva a màsik meg hogy csak hozzà teszem nem holmi keverék cicusròl van szò. A dokival is mindig meg van nézetve feltettem egy egyszerű kérdést.... Na mind1
2013. febr. 18. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:

A másodiknak üzenem, hogy magát ivartalaníttassa, mielőtt szaporodna... Mi van, ha tudatos tenyésztés?! Jaaa, az kizárt, persze... Mi van, ha a gazdi szeretne megtartani 2-3 kiscicát is akár , többire pedig van ebere, akinek elajándékozza? Ja, az is kizárt...

Visszatérve a válaszra, 1-2 hétig azért nem lesz elég neki a méhlepény, de valóban amiatt nem eszik. Lenyalják a magzatburkot, majd megeszik a méhlepényt, ami elég sok, hiszen a macska általában több kölyköt is ellik. Ami fontos, hogy víz mindig legyen előtte, minél közelebb hozzá, mert szomjas lesz.

Esetleg száraz macskatápot tehetsz le neki szintén, hogy legyen előtte - konzervet ne, mert az beszáradhat, ha nem eszi meg időben, azt csak akkor adj neki, ha már látod, hogy eszik.

1-5 napot lehet, hogy kihagy a táplálkozásban, többet nem valószínű azért.

2013. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na meg a másodiknak: nem ez volt a kérdés...bezzeg a kérdésre tojt válaszolni. (az első voltam)
2013. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes vàlaszokat :-) a cica már egyre többet eszik, a doktorbàcsi is làtta ùgyhogy Remélem tovàbbra is minden rendbe lesz.
2013. febr. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!