Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hónapos korban lehetnek...

Hány hónapos korban lehetnek kiscicái egy macskának?

Figyelt kérdés
Tüzel a macskám (4 hónapos), túl fiatal még a vemhességhez?
2013. febr. 19. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát mondjuk sose legyenek kiscicái...
2013. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon fiatal,még ő is gyerek. ha van rá pénzetek akkor ivartalanítani kellene már most.
2013. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már most is lehet, ilyenkor tavasz elején előbb érnek a macskák. Viszont életveszélynek lesz kitéve, olyan mintha 6 évesen szülnél. Vidd ivartalaníttatni sürgősen!
2013. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De úgy tudtam, csak 6 hónapos kortól lehet ivartalanítani...
2013. febr. 19. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel tüzel, muszáj lesz előbb. 4-5 hónaposan már lehet, de egyeztess előtte az orvossal, ha nem vállalja, keress egy másik orvost.
2013. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zárd el valami olyan helységbe, ahol nem érintkezik a többi macskával, adj neki fogamzásgátlót, végső esetben ivartalanítsd! Feleslegesen nem kell, hogy kiscicák szülessenek, mert aztán csak rád maradnak, ha nem tudod őket elajándékozni.
2013. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vicuska87 ***** válasza:
66%

Máris lehet ivartalaníttatni, ne várd meg amíg vemhes lesz!

Nagyon korai még a kiscicákhoz, akár komoly komlikációk léphetnek fel!

2013. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem jó, mert ha vemhes, már nem ér semmit, és ennyi idősen nagyon kockázatos a szülés. Ha már volt kint, az elzárás sem elég. Csakis az ivartalanítás a megoldás.
2013. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor marad az ivartalanítás..


Nem vemhes szerencsére (legalábbis tudtommal), még tüzel.

Azt gondoltam, hogy ha már tüzel akkor lehetnek cicái, régebben kinti macskánknak nem vettük észre, hogy tüzel, mert nem volt otthon, de egészséges cicái lettek ettől függetlenül.

2013. febr. 20. 13:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért az első válaszolótól megkérdezném, miért ne legyenek SOSE cicái? Szerintem az már az én dolgom, hogy később szeretnék-e neki, vagy nem.
2013. febr. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!