Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel és hányszor etetitek...

Mivel és hányszor etetitek kiscicáitokat? 3hónapos

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel dolgozom,én naponta 3szor adtam neki ennit:)De hétvégén ahányszor én is eszek,akkor kap belőle ő is:)
2009. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mikor 3 hónapos volt, a dm sajátmárkás 'Dein Bestes für Katzenkinder' nevű tápjából a csirkéset adtam neki, szárazból meg a 'Weaning' nevű royalcaninos száraztápot.


Reggel és este etettem, és nagyobb mennyiséget tettem ki neki egyszerre, mert napközben nem voltam otthon.

2009. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az én 3hónapos cicám kap naponta 1x egy alutasakos kaját ,egy fél marék friskies kölyök macskáknak kifejlesztett tápot,(ami azért jo mert tejes és nagyon joil laknak tölle), és párizsit vagy gépsonkát attol függ mire van pénz..szoktam neki 2 szeletet felszeletelni vacsira.
2009. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a friskies száraz táp!!!:)
2009. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én néha tejbe puhakenyeret is adtam kiscicáimnak! 17/L
2009. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
reggel és este kapnak konzervet, + mindig van előttük száraz, ha szeretnének enni. Nyáron ki szokott maradni a reggeli, a nagy melegben ők sem olyan éhesek, megmarad a vacsiból annyi amit reggel megesznek
2009. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Alutasakosból is kimondottan a kölyköknek valót adjátok? Dm-ben milyen árban vannak a macsekhamik? :)
2009. szept. 8. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a dm-es 'Katzenkinder', amit írtam, kölyöknek való, és 110 forint. 100 gramm van benne. Állítólag 50% húst tartalmaz, és nincs benne semmilyen aroma, színezék vagy tartósítószer, emiatt választottam ezt. A kismacska szereti.


Van belőle marhahúsos is, de attól az enyémnek hasmenése lett.

2009. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aldiban találtam alutasakos ételt nagyon kedvező áron, mit gondoltok ez illetve a tescoban kapható saját márkásat eheti? Vagy ragaszkodni kellene a whiskashoz?
2009. szept. 8. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem is a legdrágábbhoz, de sztem a tesco-s nem túl sok tápértéket tartalmazhat... nézd meg a csomagoláson hogy hány % husi van benne, meg nézz meg egy drágábbat és meglátod
2009. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!