Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etetitek a cicátokat?...

Mivel etetitek a cicátokat? Tejet kaphat a cica?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tejet ne adj neki,mert nem tesz jót a cicus gyomrának,max nagyon keveset vízbe keverve :)

Tápról nem tudok nyilatkozni,én mindenfélével etetem. Általában az Acanat és az Orijen javasolják

2011. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A cicák tejet isznak. Én száraztáppal és konzervvel :P persze változatosan, van amikor maradékot is kap :)
2011. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tejes dolgot azért kérdeztem, mert a neten valahogy a rátaláltam egy olyan cikkre, hogy nem tesz jót a tej a cicáknak,és hirtelen megijedtem, mert nekem a 15évec cicám,szokott tejet kapni,remélem nem ártottam vele neki.Nyáron van amikor szinte naponta kap egy kis tejet,mert a vizet nem mindig fogadja el.
2011. jan. 23. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni külön cicának való tejet.Mennyi idős a cicád?
2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha szomjas lesz megissza a vizet is,hidd el :) Azért nem szabad tejet adni nekik,mert a cicák tejcukorérzékenyek. Lehet venni külön cicáknak tejet,3decis kiszerelésben szokott lenni,de annak az árából tudsz már venni egy liter laktózmentes tejet is,az is ugyanaz igazából..

Első voltam

2011. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 15 éves a cicám.
2011. jan. 23. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:

A 15 év tök szép kor :) Ha eddig nem volt baja tőle, akkor ezek után sem hiszem, hogy lesz. Csak ne adj neki sokat.

Mi Hill's és Royal Canint szoktunk venni a cicánknak!

2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szintén Hill's és Royal Canin alutasis, macskatejet adok néha az idősebbnek.
2011. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Hol lehet macskatejet venni?A tescoban szoktam látni wiskas cicatejet, az jó?Mert azt tudom, hogy a wiskas kaják nem jók, mert tele vannak tartósítószerrel, meg színezékkel.

2011. jan. 23. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ha a 15 éves a cicádnak eddig nem ártott a tej -nem volt hasmenése tőle - akkor ezentúl is nyugodtan adhatod neki. Ezek a bolti tejek egyébként sem túl sűrűek, bár a higítással a laktóz még megmarad benne, amire azt mondják, nem jó cicának. A bolti macskatejek abban különböznek a többitől, hogy laktóz mentesek.
2011. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!