Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák akármilyen magasról...

A macskák akármilyen magasról túlélik a lezuhanást?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 16:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az enyém hat emelt magasról zuhant betonra és túlélte. De még kölyök volt, négy hónapos. A doki azt mondta, hogy egy felnőtt állat valószínűleg nem élte volna túl.
2013. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Vicuska87 ***** válasza:
45%

Nem, ez csak szerencse kérdése!

Macskahálót kell szerelni az erkélyre, vagy csibehálót!

2013. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Persze, kidobjuk a repülőből ami 10km magasan megy és majd túléli... Ezt nem tudom hogy képzelted, ha törik a csont akkor törik, akár macska akár nem. Ugyanúgy szétkenődik a járdán, mint bármi más, csak legfeljebb egy kicsit magasabbról kell zuhannia, mint pl egy kutyának.
2013. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy egy ember max 200km/h val tud esni.

Mivel a macska szőrs, ez a sebesség gondolom jóval kisebb.


De valyon mekkora?

2013. febr. 21. 17:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted az lesz a megfejtés, hogy a macskák tudnak repülni?
2013. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az enyém felnőtt macska volt, amikor kiesett a 6. emeletről, és túlélte, persze orvosi segítséggel, mert a szájacskáját varrni kellett.
2013. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
"Úgy, hogy egy ember max 200km/h val tud esni. " És ezt a hülyeséget honnan veszed?
2013. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Bocs, 180 km/óra, csak lusta voltam a precíz értéket kiolvasni a wikipweiából.
2013. febr. 21. 22:30
 9/24 anonim ***** válasza:

Persze, egy 15000 km magasságban repülő gépről ha kilökjük, akkor földet érve leporolja magát, és elsétál. Egyszer elajándékoztam egy cicát két gyereknek, akik másnap kidobták a 10. emeletről, hogy megnézzék, talpra esik-e, majd miután ott pusztult szerencsétlen, jöttek és megmondták, hogy selejtes szar macskát adtam, és ők majd szereznek maguknak rendeset.

Ezt át kéne gondolnia mindenkinek azért... Talpra esik, de nem halhatatlan! Pár métert persze, hogy kibír, de azért ne erre alapozzunk már...

2013. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sokkal gyorsabban is tudni esni az ember mint 200.
2013. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!