Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jön oda hozzám akármilye...

Miért jön oda hozzám akármilyen kutya, ha ránézek?

Figyelt kérdés

Nem értem, ok van a farkaszem, azt értem, de azt nem, hogy van kóbor kutya, ránézek, észre veszi, oda jön hozzám, van ismerősöm kutyája, ránézek, oda jön hozzám...

DDe, én nem akarom, csak ránézek, mint bármilyen más emberre, állatra, de erre oda jönnek hozzám, mintha hívnám őket.


Miért tezsik ezt?


2012. febr. 8. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
mert érzik pozitív kisugárzásod feléjük. Ők megérzik,ki szereti őket.
2012. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kóbor kutyák sokszor bepróbálkoznak az embereknél egy kis kajáért és simiért, a gazdisok pedig ha jól vannak szocializálva, szintén szívesen mennek egy kevés szeretgetésért.
2012. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

én nálam is ugyanez a szitu..... nem tudom...

de főleg ha odajön(nek) hozzám és meg simogatom "őket" akkor aztán nincs menekvés :)

De szerintem ez tényleg valami pozitív kisugárzás lehet amit a kutyák jól megéreznek. Eddig én még sose bántam meg ezt a "képességemet" sőt örülök neki mert csak elterelik a gondjaimat az épp aktuális problémáim felől. :)

2012. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Vedd ki a virslit a zsebedből:)))

Vicc nélkül: vannak emberek, akik vonzzák a kutyámat. Anyukám volt ilyen. A poén benne, hogy betegesen félt a kutyáktól. Mégis mindegyik odament hozzá. Mikor egy ismerősünk újfundlandija az ölébe ült, szegény meg sem mert moccanni, csak csorgott róla a hideg veríték:))

De ez embereknél is működött: elment egy babakocsi mellett, ránézett a gyerekre, az meg majd' kiugrott a kocsiból, úgy vigyorgott rá.

2012. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
izé... nem a kutyámat, hanem a kutyákat. bocsi.
2012. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez van, én imádom a kutyákat és ezt megérzik :)

oszt.társamnak van egy mentett keverék kutyusa aki nagyon félénk ,bementem hozzájuk elsőnek nem foglalkoztam a kutyával mert ahogy beléptem az ajtón láttam hogy fél ,aztán leültem a székre a kutyusra néztem aztán leengedtem a kezemet hagytam hogy megszaglászon és oda ült mellém és megsimogattam ,oszt.társam mondja hogy kevés embernek hagyja magát meg simogatni :) nyugodt voltam amit érzett ( gondolom sokan úgy közeletek a kutya felé hogy izgatottak voltak és mondták kutyuli-mutyuli stb)de szerintem a kutyák legfőképp a nyugodt magabiztos és pozitív energiát érzékelik és ezért jönnek oda hozzám illetve másokhoz akinek szintén ilyen az energiája..

2012. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is így van, nem tudom miért. Főleg úgy, hogy iszonyatosan félek az ismeretlen kutyáktól, annak ellenére, hogy imádom a blökiket és nekünk is van egy.(ill. volt mindig is és sose bántottak). És ha van egy hamis kóbor kutya az rittig engem fog kinézni magának vacsinak :S
2012. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!