Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez a fülénél?

Mitől lehet ez a fülénél?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy lassan már egy hónapja az egyik cicám folyton vakarja a füle melletti külső részt. Nem folyamatosan, de napközben nagyon sokszor vakarja és rázza a fejét miatta. Én nem látok semmit ott, csak a seb van, néha véresen is, mert folyton vakarja... de a seben kívül nincs semmi más, csak így meg nem gyógyul be soha, mert mindig kikaparja...


Mit lehet ilyenkor csinálni vele? Érdemes lenne ennyi miatt állatorvost hívni? Egyébként semmi más baja nincs, vidám, ugrál, rohangál, nyikorog ahogy szokott :D


Egyébként az állatorvos pár háznyira lakik, de nem tudom mennyibe kerülne megnézetni a sebet... nem valami nagy seb, ujjhegynyi kb.



2013. febr. 23. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy atkás, érdemes lenne, sőt el kellene vinni.
2013. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha atkás akkor csak egy ilyen apró területen lenne az? Nem értek hozzá, csak furcsa, hogy ezt az egy pontot vakarja folyton...
2013. febr. 23. 22:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt csodálom, hogy nem félsz attól, hogy mindenbe beleeszi magát az amitől retkes a macska füle. Mégis mennyit kérhetne, el hogy megnézni a fülét? Hát nem túl sokat, de ha ennyire számít, előtte felhívhatod telefonom.
2013. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy máshol is vakarja, csak mivel ez már kialakult seb, nem múlik el. De te tudod, én mondjuk biztosan megnézetném neki, mert valamiért csak viszket.
2013. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "mindenbe beleeszi magát amitől retkes a füle"? Ezt magyarul kifejtenéd?


Egyébként nem rajtam múlik, hogy meglesz-e nézetve, nekem nincs pénzem, anyukámnak kell beleegyezni, hogy áthívja az állatorvost.

2013. febr. 23. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Rüh, vidd orvoshoz! Nagyon csúnyán ki tudják vakarni a fülük tövét. Kap szurit meg kenőcsöt, amivel kenegetni kell. Hamar elmúlik, de csak , ha elviszed dokihoz.
2013. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy valószínűleg, valami élősködő miatt ilyen.
2013. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vicuska87 ***** válasza:
Atka rüh, Orvoshoz kellene vinni szegény, mert akár meg is süketülhet!
2013. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fülrühös! Otimetin és stronghold! Ezt állatpatikában és állatorvosnál tudod beszerezni
2013. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába mondom, anyukám mintha meg se hallaná -.- Nem akar erre költeni, az már biztos... de megpróbálom rábeszélni... ma reggel is mellettem aludt a cica és rengeteget vakarta a fülét...
2013. febr. 24. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!