Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A skót pásztorkutyánk megtámad...

A skót pásztorkutyánk megtámadta az ötéves fiamat (játék közben valószínűleg meghúzta a szőrét). Mellette álltunk így nem lett nagyobb baj, a fülénél harapta meg. Ő volt eddig a házikedvenc, de már nem bízok benne. Mit csináljunk a kutyával?

Figyelt kérdés
Elaltatni nem szeretném,de nyugodt szível kinek adjam oda?
2009. aug. 5. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

Orvoshoz vittétek? Mert ha igen, akkor elaltatják a kutyát.

Így senkinek sem lehet odaadni.


Ha nem vittétek, akkor lehet el tudjátok passzolni vkinek, vagyis átveritek azzal, csak családi okok miatt váltok meg tőle.


Vagy ha nem szeretnéd elaltani, akkor kutyapanzió...fizetni kell érte, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor megoldás..

2009. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Meg kellett volna tanítani a gyereknek, hogy mi az amit nem szabad a kutyával tennie.
2009. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
hát ez a másik...
2009. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

5 éves gyerek még nem tanulta meg, hogy : NEM HÚZZUK MEG A KUTYA SZŐRÉT??????

Nem a kutya hibája...

2009. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,de az előző beíró hülyeséget írt!

Miért altatná el rögtön az orvos a kutyát?Nem is teheti,hiszen 90 napos hatósági megfigyelés(sintértelepen,vagy otthon,de sigorú feltételek mellett)a törvényi előírás.

www.lelenc.hu

Itt van a skót juhász fajtamentás,ők elhelyezik a kutyát,rendbeteszik lelkileg és megfelelő otthont keresnek neki.

2009. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
06 30 5000209 a skót juhász fajtamentés száma(Lelenc Egyesület),ide telefonálj,mondd el becsületesen,mi történt,segíteni fognak.
2009. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

a hiba nem a kutyában,hanem bennetek van.bocs de ez az igazság .

valószínűleg a gyerek a falkában alacsonyabban van a kutya szerint. így mikor a fiad hozzányult,és ti mellette voltatok, a kutya tette a dolgát, megrendszabályozta az alacsonyabb rangút,a falkavezér előtt ( te előtted )

vagy , a kutya a falkavezér !

sajnos , mivel már megtörtént , a kutyának menni kell,hiszen már nem bíztok benne !

sok munka-és sok idő egy pásztorkutya magatartásának megváltoztatása .

a házi kedvenc soha ne legyen kutya !

főleg ne egy skót juhász !

a kutya legyen állat,és te pedig legyál falkavezér-és ember .

sajnálom a kutyát,de legfőképp a fiút !

talán egyszer majd megérted,hogy a kutya nem játékszer !

felelőség !

2009. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kutya a skót pásztorkutya? Véletlenól nem skótjuhászt akartál írni? Mert ha skótjuhászról van szó akkor tuti nem a kutya hibája mert azok soha az életben ilyet nem tesznek önszántukból, netán felindultságból, sőt, skótjuhászra simán rálehet bízni a gyereket... tudom, ismerem őket, többet is felneveltem már és most is van skótjuhászom, és tudom milyen, ismerem, sose tenne ilyet.
2009. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

Ha egy kutya ilyen az FELNŐTTkorban nem normális dolog. Szerintem ingyen, vagy nagyon kevés pénzért passzoljátok el olyan helyre, ahol nincs gyerek. Hirdessétek meg újságban. Ird meg, hogy kicsit agresszív...

Az osztálytársam kutyája is többször megtámadott engem. Kb. 6 éves lehettem akkor. Mindig megverték utána, a kutya meg egyszer megszökött, nem került elő sehol.

2009. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

a hiba nem a kutyában,hanem bennetek van.bocs de ez az igazság .

valószínűleg a gyerek a falkában alacsonyabban van a kutya szerint



Ennek a válaszolónak is igaza van. Meg kell tanítani a kutyának, hogy TE vagy a falkavezér.

2009. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!