Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nyúlnak nem fáj ha a fülénél...

A nyúlnak nem fáj ha a fülénél fogva tartják?

Figyelt kérdés
Sokan a fülénél fogva emelik fel. tényleg nem fáj nekik? nem is kellemetlen?
2010. jan. 18. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát... én sosem fogtam a fülénél, a nyakánál a bőrnél fogva emeltem fel...
2010. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem csincsillám volt. Azt mondták, hogy a fülénél kell megfogni, én ennek ellenére soha nem fogtam meg úgy. Alányúltam :D és úgy vettem ki a ketrecből. hát gondolom nem kellemes nekik, különben vidámak lennének akkor, és nem csak egy darab húsként lógnának ... ez privát vélemény... bár már láttam olyat is, hogy valaki megfogta a fülénél, a nyuszi meg kétségbeesetten elkezdett kapálózni, igyekezett "lekaparni " magáról azt ami megfogta...ilyenkor mindig úgy éreztem, hogy nem tettszik a kisállatnak a dolog...
2010. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Biztos megvan, hogy kell megfogni, mondjuk a tövénél, vagy valami, nem pedig rángatni szegény állatot.
2010. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2010. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én ezt a fogást ismerem... eszembe nem jutna a fülénél fogva felemelni...

2010. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Sztem kisnyulat még lehet a fülénél fogni,de egy 5-6 kg-os nyulat már inkább a nyakánál v. alányúlni mert ilyen "nagy" súlynál már neki is fájhat v. kellemetlen.
2010. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, szerintem az utolsó közel jár az igazsághoz. Kisnyulat még felemelhetsz a fülénél fogva, mert kevés a nyúl súlya, de egy kifejlett nyuszinak biza fájhat ha a fülénél emelik fel.
2010. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a kutya, amikor kicsi akkor lehet a nyakánál fogni, de ha már nagyobb akkor nem. Szerintem így van a nyulaknál is.
2010. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha azt mondják h nem fáj ha ugy fogjuk meg és tényleg nem fáj én akkor sem tudnám megfogni.akkor is sajnálom :S


én pl az egeremet a farkánál soha nem fogom meg.. :D

2010. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a pocija alá nyúlok és úgy veszem ki!
2010. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!