Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan akinek hirtelen...

Van itt olyan akinek hirtelen halt meg a cicája? Hogyan hevertétek ki?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap halt meg elég hirtelen, liliommérgezésben... :(((( Bármilyen tanácsot elfogadnék, ami segít a gyászban...Köszönöm
2013. febr. 26. 12:51
 1/7 Emyke031 ***** válasza:
100%
Nekem balesetben pusztult el, még egy éves sem volt szegény. Nagyon kiborultam. Kb 3 hétig mindennap bőgtem utána elég sokszor naponta. Semmi okosságom nincs, én igyekeztem bármi mással elterelni a figyelmem róla.
2013. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy jó gazdája voltál, és boldog volt veled.

Az én több mint 4 éves cicám karácsony második napján halt meg, nem tudni miben. Nekem még mindig fáj a lelkem, ha rágondolok, hiszen imádtam és több mint 4 évig a macskám volt.

Részvétem!

2013. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nektek is részvétem! Remélem idővel jobb lesz...
2013. febr. 26. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. :(

Nekem a 14 éves szuper cicám pusztult el úgy, hogy nekem kellett kimondani a dokinál altassa el, mert iszonyúan szenvedett. Azt hittem ott halok meg, a kis farkacskáján felállt a szőr... most is bőgök. Azóta utálom az orvosokat, mert lehet miattuk szenvedett így, a mai napig nem tudom ezt. Na mindegy ez nem is a témához tartozik. Utána én is hetekig sírtam és azt mondtam soha, de soha nem kell macska. Egy ideig még a fényképeire sem tudtam ránézni, mert nagyon fájt. Aztán idővel könnyebb lett, elkezdtem csak a jóra emlékezni és arra, hogy szerintem ő is nagyon szeretett minket és mondhatni jó élete volt, a 14 év alatt egyszer sem volt beteg.

Bőgd ki magad nyugodtan szerintem az jót tesz és részvétem.

Nekem azóta lett egy cicám (több mint egy évre rá), akit szintén nagyon szeretek.

2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve halt meg a kandúrom, a mai napig bele vagyok betegedve. Van már új cicám, de teljesen más, a héten fogok örökbe fogadni egy szakasztott ugyanolyan cicát mint amilyen ő volt. Talán így könnyebb lesz kicsivel. Ő szívbeteg volt, már így született. Felkészített az orvos, hogy olyan stádiumban van ahol csak szívátültetés segítene, tehát valamilyen szinten én felkészülhettem a halálára. Semmi előjele nem volt, egyik napról a másikra lebénult, a halála előtt 3-4 órával még a kertben játszottam vele. Borzalmas érzés volt elengedni, imádtam és ő is nagyon ragaszkodott hozzám. :(
2013. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam szintúgy, egyik napról a másikra leromlott az állapota, és nekem kellett kimondani hogy akkor altatás...szörnyű volt, most is az...:( Nagyon sajnálom mindenki kedvencét és részvétem nektek!
2013. febr. 27. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem kihangsúlyozni, ami szerintem a fontos, hogy ebben az esetben nálam bejött az idő begyógyítja a sebeket közmondás. Én sem hittem volna akkor, mikor történt, hogy ezt valaha másképp fogom gondolni vagy érezni. Sok embernek elmeséltem, mert nekem nagyon rossz volt és azt vettem észre más tök könnyen veszi a dolgot. Szívem szerint rájuk ordítottam volna, hogy miért ilyen érzéketlenek még pluszba. És elgondolkodtam, hogy lehet "túlreagálom" a dolgokat, mert ez valóban az élet rendje, csak hát ez akkor nem vigasztalt. Az meg szerintem egy plusz trauma, hogy neked kellett kimondani, hogy vége. Nagyon remélem, hogy idővel neked is hasonlóan megnyugszik a lelked.
2013. febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!