Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicaháló panellakás ablakára,...

Cicaháló panellakás ablakára, mennyire lehetséges? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Panelban tartok macskát, ugrálna ki az ablakon, utánanéztem a cicabiztos hálóknak, meg ilyesminek, a probléma csak az, hogy ilyen "csuklós" ablakom van, azazm ha ugye egyik oldalt megnyomom, az az oldal befelé, a másik kifelé nyílik. Ha felszerelném a hálót, nem tudnék ugye szellőztetni. Van valami megoldás az ilyen ablakokra is? Mert szellőztetni muszáj lesz...

#panellakás #macska #cicaháló #macska szúnyogháló #csuklós ablak
2013. febr. 27. 09:01
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
62%
Nem ismerem ezt a cicahálót, de valami olyan megoldás kéne, amit akkor akasztasz rá az ablak 2 oldalára, amikor kinyitottad. Vagy nem is tudom, kérdezz meg egy ablakszerelőt, hogy ilyenkor mit szoktak kitalálni, erre a problémára!
2013. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az oldalra bukó ablakra gondolsz? De annak van egy fél oldali szárnya is, ami hagyományosan nyílik. Legalábbis nálunk így van. Mi arra a fél oldali ablakra tettük a hálót, az folyamatosan nyitva lehetett már így. A cica pedig élvezhette a tavaszi napsütést és a csicsergő madarakat. :)
2013. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen?


[link]

2013. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
45%

Szerintem ilyen van neki mint az első képen

remélem jó a link

[link]

2013. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy megoldás dönthető ablakhoz.

2013. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Valletta ***** válasza:
Ha csak olyan ablakod van, ami középen fordul el, arra nem fogsz tudni macskahálót felszerelni. Ha van függőleges irányba bukó is, arra tegyétek fel. Ha nincs, akkor vagy meg kell csináltatni úgy az ablakot, hogy egy oldala legyen fix és onnan nyíljon és így feltenni a hálót, vagy szellőztetés idejére el kell zárni a macskát.
2013. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mecse ***** válasza:
71%

Nagyon furi hogy ennyire kevesen ismerik a középen rögzített oldalra forgós ablakot :D...


Nekem is ilyen volt a konyhán (panel) és a nappali egyik ablaka is ilyen még a mai napig. Egy cicám van, ezt az egy ilyen ablakot soha nem nyitom ki (mellette van egy erkélyajtó, úgy szellőztetek, azon van szúnyoghálós ajtó külön), mert lehetetlen megoldani hogy macskabiztos legyen, a konyhai pedig le lett cserélve, de oda amúgy sem megy a cica.


Ezeket az ablakokat én nem tudom hogy ki találta ki, de megetetném vele őket, mert egy nyamvadék szúnyoghálót is lehetetlen rájuk feltenni, nemhogy macskahálót, hihetetlen hogy még a mai napig vannak ilyenek...


Tényleg nem tudsz azzal a fajta ablakkal semmit csinálni, lecseréltethetitek vagy pedig amíg szellőztettek bezárjátok a cicut egy másik helyiségbe, de ennél a fajta ablaknál ha nyitva van amíg a cica is ott van, akkor borítékolhatod hogy -1 cicával számolhatsz :(.

2013. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!