Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? A cicám nagyon...

Mit csináljak? A cicám nagyon beteg, de állatorvoshoz nem tudom elvinni mert nincs rá pénzem, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 13:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Mi a baja?
2013. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira beteg, hogy orvos kell, ma már meg lehet némely orvossal beszélni, hogy utólag fizetnél.
2013. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h hülyeség, de nem lehetne felhívni pár állatmenhelyet, nem tudom, hátha ők segítenek? vagy ilyen izé, alapítványt...sime guglival sztem lehet találni.


Meg nem tudom, hány éves vagy, mennyire kiterjedt a baráti köröd, nekem min. 5 macskamániás van az ismerőseim között, akiknek a szíve megszakadna és ha nem pl. szívműtétes a dolog, lehet, h adnának pénzt...(kölcsön. de mégiscsak a macskád.)

2013. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan volt a dokinál, hogy nem nem volt pénzem, csak nem volt nálam és máskorra akartam halasztani a 30 ezres vérvételt, de mondták, hogy ha már elaltatják akkor meg kéne csinálni, aztán volt ilyen formanyomtatvány, hogy kitöltöttem személyi igazolvánnyal meg mindennel, ráírtuk az összeget, meg a határidőt, mondták, hogy írjuk rá, hogy jövő hónapban ilyenkorra kifizetem, aztán kaptam én is egy példányt, meg maradt nekik is.


Nem is tudtam, hogy van ilyen. Igaz, két nap múlva már be is vittem a pénzt, de akkor is tök jó, hogy van ilyen meg nem "kamatozik" vagy ilyesmi..


Érdemes megkérdezni.

2013. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

nagyon szírtyog, rettenetesen folyik az orra és egyfolytában tüsszög meg köhög, nagyon sokat mosakszik és hiába eszik folyamatosan fogy, a szeme is be van gyulladva és a könnye is folyik.

próbáltam beszélni a körzeti állatorvossal, de azt mondta szó se lehet arról, hogy ingyen megvizsgálja, mondtam neki, hogy beviszem akkor a pénz mikor lesz a jöv hónapban és erre is azt mondta, hogy nem

pedig a másik cicámat is most vizsgálta meg mert neki meg a fülével van baj erre elkérte a 15 ezer ft-ot plusz gyógyszerek ezért nem tudom állni a másik cica kezelését és vizsgálatát

2013. febr. 27. 14:01
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

Vidd el, és mondd azt, hogy találtad,aztán hagyd is ott nekik.

Ha nincs pénzed az alapvető ellátására, jobb helyen lesz máshol.

2013. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Közben olvasom, hogy hová lett a pénzed, előző visszavonva. Vidd máshoz a cicát!


Az ilyen állatorvosnak nevezett bunkót pedig jelentsd fel!

2013. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
próbálkoztam egy másik dokival, de ő azt mondta, hogy ilyen megfázásos esettel meg ilyenekkel a körzeti állatorvoshoz kell menni
2013. febr. 27. 14:05
 9/27 anonim ***** válasza:

Ne a körzetit! Biztos van más is a környéken! Van neted keress. A kis szutyok városokban is van 3-4 orvos, vagy elérhető távolságban kell, hogy legyen.


A leírás alapján ez macskanátha lesz, ami nem egy nagy szám, de kezelni kell különben belepusztulhat. Szóval nem kell költséges kezelésre számítani egy normál dokinál. Merre laksz?


Amúgy komolyan olyan parasztok vannak, mi pl. jártunk egyhez sajna elköltöztünk, arra szinte úgy kellett ráerőszakolni 500 meg 1000 forintokat, hogy vegyen már el valamit, pedig nem vagyunk csórók.

Másikat meg felhívtuk hétköznap kora délután, hogy elcsapta valami a macskát és közölte, hogy ő erre nem ér rá és mást se tud aki igen és letette a telefont.

2013. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A 8 as kommented alapján mondanék egy szépet de nem teszem.


Röviden nem fogsz házi gyógymódot kapni, mert ehhez orvos kell.


A macskák nem fáznak meg, ezt az orvosok is tudják, ilyet orvos nem mond és nincs körzeti állatorvos, hogy oda kell menni, meg stb.


Figyelj sajnáljuk, hogy nincs pénzed, de azért ne találj már ki ilyen hülyeséget, aki valaha is járt állatorvosnál az tudja, hogy ilyen nincs.

2013. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!