Kezdőoldal » Állatok » Macskák » BioKill-t, hogy alkalmazzam a...

BioKill-t, hogy alkalmazzam a macskáinkon?

Figyelt kérdés
Nagyon bolhásak lettek a benti macskáink a kintiektől.Kezelve voltak a bentiek frontline-al,de már nem bír a bolhákkal.Vettünk biokill-t.Olvastam még valamikor,h jó macskára is,de hogyan csináljuk?A szobába is befújhatunk vele,és mit?Bent is vannak már bolhák.A bentieknek nincs állandó alvóhelyük,hol itt hol ott alszanak.Azt írja macskán nem alkalmazható,de azt mondják lehet rá is.Csak simán fújjam be mint a másikkal?
2013. febr. 28. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

BIOKILL-t ne rakj a macskára!Az arra van,hogy szőnyeget,texitelek és egyéb tárgyakat tudj megszabadítaní ezektől a dögöktől.Fúj be mindent,szellőztess és naponta pórszívózz,amit tudsz azt mosd 60-90 fokon gépben.


Ha a cicákra nem használ a frontline akkor vegyél rá mást,azt hiszem az advocat is jó.(nálam is hatástalan volt a frontline+még valami szívós mutáns bolhákat szedtem össze,de ezeket végihcsináltam és azóta eltűntek a dögök)Kitartást az írtáshoz!

2013. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pedig több helyen olvastam,h.használták a macskára.
2013. febr. 28. 15:12
 3/15 Valletta ***** válasza:

A Biokill egy rovarirtó szer, nem arra való, hogy a macskát befújd vele.


A lehatásosabb bolhairtó egyébként a neostomosan oldat. Nagyon olcsó, fel kell hígítani és lemosni vele a macskát. A lakás azon részeit is befújhatod, ahol bolhák bujkálhatnak, pl. a macska fekhelyét. Leöblíteni nem kell. Mindent kiírt, ezután tehetsz rá spot-ont megelőzés céljából.

2013. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt a neospotosan-t már hallottam,de mindenki port emlegetett.Ma rákérdeztem,és csak egy barna ampullás volt,mint ami van gyógyszer is emberi.De arra meg nincs írva,h.macskára.Azt mondta az eladó,h.kutyákra,disznókra viszik.Akkor ez az ami kéne??500ft,és rózsaszínes dobozban van.
2013. febr. 28. 16:00
 5/15 Valletta ***** válasza:
A neostomosan egy oldat, kis ampullában árulják, porról nem tudok és így hirtelen a neten sem találtam. Az valami más lehet.
2013. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor ezt be*zoptuk. :-D

A biokillel,már befújtam a kintiek fekhelyét(könnyű volt mert ezek ugyanott alszanak mindig),meg bent pár helyet ahol a bentiek megpihennek+a mi szobánkba a szőnyeget,meg a takarónkat.Amik peték még a napokba kikelnének,mert szórták őket rendesen,azok is majd megdöglenek akkor?Fel is porszívóztam.Az Íróasztalt mindig takarítom,ott látszanak legalább a peték.

2013. febr. 28. 16:17
 7/15 Valletta ***** válasza:
A fekhelyére jó a biokill, az nem árt neki, de amíg a macskában bolha van, addig sokra nem mész vele. :)
2013. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ez aneospotosanmilyen hamar öli ki őket belőle?
2013. febr. 28. 16:34
 9/15 Valletta ***** válasza:

Még sosem mértem, de abból kiindulva, hogy a retkes, bolhás mentett kutyákból száradás alatt látványosan potyogtak ki a bolhák, elég hamar hat. :)


Fel kell hígítani ahogy írják és jóóól átdörzsölni vele a bundáját egészen a bőréig, mindenhol. A fejét is, mert különben oda fognak menekülni a dögök. A szemébe azért ne menjen.

2013. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Okés,akkor venni fogok egyet.És milyen gyakran kell használni?
2013. febr. 28. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!