Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez helyes megoldás...

Szerintetek ez helyes megoldás egy cica lenyugtatására, vagy ártalmas számára? Belinkeltem a videót.


#cica #lenyugtatás #tarkó fogás.
2013. febr. 28. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nem normális.
2013. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem se helyes.
2013. febr. 28. 19:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy NEM. De ezt te is tudod....remélem
2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem helyes de azt hozzáteszem h nem fájt neki:) Egyrészt ha fájna sírt volna, másrészt ha jó helyen fogod meg a grabancánál akkor csak azt a hatást éred el vele amit az anyja. nem mcorog lyankor, mert vagy neveli a nőstény és meghuányszkodik vay viszi vhova és a kicsi tudja h a saját érdekében nyugton kell maradnia
2013. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Én azt a pasit, aki ezt csinálta jól tökön rúgnám, többször is, hogy jóóóóól lenyugodjon. Már bocsánat, de miért kell cirkuszi mutatványt csinálni szerencsétlen kiscicával. Nyilván van nekik ott valamilyen pont, ami stimulálja őket, de ez szerintem nem játék. Lehet nem fájt a cicának, de ez nekem akkor sem szimpatikus hozzáállás.

Ráadásul szerintem fogalma sem volt a cicának, hogy ezt miért csinálják vele, lehet nevelési szándék, hogy ne másszon a hálóra, de nagyon kezdetleges próbálkozás.

2013. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon szemétség, szegény cica. Ilyen embernek nem kell állat. :(
2013. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

működhet ez a féle megoldás ?

ne úgy értsétek, hogy megtenném a cicámmal...mert soha nem lennék rá képes. macska párti vagyok!

2013. márc. 12. 23:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem helyeseg kerdese az anyuk is ott fogja meg ezert allnak le osztonbol az allat orvosok is igy csinaljak mikor meg vizsgalnak egy cicat na jo nem csipeszel de ugyan ott fogjak meg ez ugy se faj nekik.
2013. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnezitek mindegyik macska lehet vad vagy hazi macska igy viszi a kolyket mikor meg kicsi.Aki nem ertem velem egyet az irjon privat uzenetet
2013. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy a macska így viszi a kölykeit, én is így adom be a gyógyszert a cicámnak, de egy csipesz rakni egy kiscica nyakára szerintem disznóság.
2013. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!