Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biciklin lehet macskát szállít...

Biciklin lehet macskát szállítani?

Figyelt kérdés

Találtam többféle kutya hordozót, pl utánfutósat és kosarakat, ill. ezt: [link]

Szerintetek lehet ilyenben macskát is szállítani? Nem 10 perces útra gondolok, hanem pár órás kirándulásra.


2013. márc. 4. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Kirándultatni egy macskát?o.O ez érdekes..
2013. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet, zárt hordozóban, az a lényeg, hogy ne tudjon megszökni és a széltől védd.

Az más dolog, hogy élvezni fogja-e. Persze az animal planeten sok kiránduló, utazós macskát láttam, de a valóságban még nem találkoztam olyan cicával aki szeretne kirándulni. Magam is 3 cica gazdája vagyok.

2013. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ezért mondtam,hogy érdekes..
2013. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ez az ami engem is aggaszt, de hátha valakinek van pozitív tapasztalata. Azért érdekelne, mert ha pl elmegyünk valahova kirándulni és ott alszunk egy éjszakát, akkor magunkkal vinnénk.
2013. márc. 4. 12:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet szállítani.


Az más kérdés hogy a cica mennyire élvezné hogy órákig zötykölődik egy kis táskában, hangos autók, üvöltöző gyerek, ugató kutyák, szirénázás közepette. :) Nem tudom hova kirándultok, milyen útvonalon, de ezek a hanghatások, (út viszonyok) nagyon nem kedveltek a cicák körében. Meg aztán az is lehet hogy hányingere lesz... Bizony, az állatok között is van utibeteg egyed...


Egy rövidebb (max 1 óra), síkterepen történő, erdős környezetben nem lenne olyan vészes.. még lehet élvezné is.


De egy hosszabb, hepehupás, forgalmas útszakaszon nem hiszem.

2013. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ausztriában lakom, szóval az utak azért jó minőségűek. De ugyanezek az érvek jutottak nekem is eszembe, ezért is kérdeztem, hogy lehet-e. Lehet, hogy kisebb úttal (akár pár perces) kellene kezdeni, aztán meglátjuk, hogy bírja-e.
2013. márc. 4. 12:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, ha a macska hozzá van szoktatva az utazáshoz, ismeri a külvilágot. Éjszaka az ismeretlen hely is megviselné. Inkább hagyjátok otthon, pár napot el van a lakásban, vízzel, száraz táppal. Kipróbálhatjátok, hogy beteszitek hordozóba, elmentek vele sétálni, hogy reagál rá, de nagy az esély rá, hogy nem fog neki tetszeni.
2013. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A macskák nagyon nem szeretik az utazást, főleg nem így. Az enyém az orvoshoz vezető 5 perces autóutat végigüvölti, oda-vissza.
2013. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Valletta ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz te is meg a macska is ha otthon hagyod, kibírja otthon egyedül. A macska nem kutya, nem szereti se a környezetváltozást, se az utazást.
2013. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet szállítókosárban, dokihoz mi is többször vittük úgy. A hátsó csomagtartóra rá lehet rakni a dobozt. Viszont nem élvezi. A kutyák szeretnek kirándulni, de a legtöbb macska nem. A kiránduláson mit csinálna? Mert elengedni nem engedném el idegen helyen. A kosárban meg rosszul érezné magát olyan sokáig.
2013. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!