Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskát hogyan lehetne...

Kismacskát hogyan lehetne szállítani ölben? Ha félig felcipzározott pulóverbe, vagy keresztbe testemre kötött kendőbe rakom és alulról fogom azért, úgy nem ugrik el?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ölben azt jelenti, hogy se szállítókosarat, se dobozt nem akarsz/nem tudsz használni? A levegőző lyukakkal ellátott cipős doboz bőven megtenné. Én törölközőbe bugyolálnám, de ha nagyon élénk, onnan is kificánkolja magát!
2011. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én olyan fonott bevásárló kosarat használtam, mikor hirtelen hoztam el egy kismacskát és nem lehetett az egész nyamvadt kisvárosban egy szállító dobozt kapni. A tetejére karton papírt kötöttem szalaggal és kis lyukakat csináltam rá.


A háromháznyira lévő szomszédtól haza kézben is lehet vinni, de hosszabb útra nem jó, mert elugrik, megijed, akkor karmol, harap, és ösztönösen elfogod engedni, mert nem fogsz forni egy macskát, amelyik épp letépi a karod. Orvoshoz doboz nélkül végképp nem lehet vinni, mert ott más kutyák-macskák vannak, megijed szét karmol, a fejedre mászik, kimarja az arcod/szemed. Autóban elszabadul baleset veszélyes, tömegközlekedésre nem engednek fel megfelelő szállító nélkül, ha valakitől hozod van aki oda se adja, ha nem rendes dobozzal mégy érte stb. Nem tudom hova/honnan kell szállítani, de találj ki valami szállítót.. doboz előbb-utóbb kelleni fog mostanában a fresiben szokott akció lenni, vagy ott a teszvesz két-három ezer forint körül nem nagy szám.


[link]

Sajnos a képek már nem élnek de vannak ötletek, de a doboz a legjobb megoldás, ölben meg ne is próbálkozz.

2011. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!